Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Prawo i Ekonomia Konkurencji : Prawo i Ekonomia Konkurencji - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Prawo i Ekonomia Konkurencji
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Prawa i Ekonomii Konkurencji

 
W roku akademickim 2016/2017 nie będzie prowadzona rekrutacja.
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji Podyplomowych Studiów Prawa i Ekonomii Konkurencji. Dwusemestralne studia rozpoczynają się w listopadzie 2016 r., a zakończą w sierpniu 2017 r. Rekrutacja trwa.
Ok. 170 godzin wykładowych podzielonych jest na cztery bloki tematyczne:
1. Wprowadzenie do prawa i ekonomii konkurencji
2. Zagadnienia materialnoprawne
3. Zagadnienia instytucjonalno-proceduralne oraz
4. Odpowiedzialność prawna uczestników rynku.
Przewidujemy 10 zjazdów sobotnio-niedzielnych, odbywających się zazwyczaj raz w miesiącu.
 

 Dlaczego Warto

 
Program adresowany jest do osób zajmujących się w pracy zawodowej prawnymi regulacjami w obszarze konkurencji, tj. przede wszystkim do absolwentów studiów prawniczych. Mimo że od słuchaczy oczekiwana jest swoboda poruszania się w systemie prawnym, ukończenie studiów prawniczych nie jest warunkiem formalnym. Program studiów obejmuje także wprowadzenie do zagadnień mikroekonomicznych.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Marcin Jakubiak
e-mail: Marcin Jakubiak
tel. 501700047

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Biuro Kolegium Zarządzania i Finansów SGH
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa
budynek M, pokój 35

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Atrakcyjna pożyczka na studia! Nie musisz odkładać decyzji o podjęciu studiów na później!  SGH we współpracy z Bankiem Pekao SA przygotowała pożyczkę na studia podyplomowe. Szczegółowe informacje  na temat pożyczki.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 nowy kierunek

 
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe

Porozmawiajmy o studiach
​​​