Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Pomocy Publicznej : Pomoc Publiczna - Podyplomowe Studia - SGH
studia podyplomowe "Pomocy publicznej"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia pomocy publicznej

 
Podyplomowe Studia Pomocy Publicznej w roku akademickim 2021/2022 będą odbywały się jedynie w formie kształcenia na odległość (za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS). Szczegółowe informacje – www.sgh.waw.pl/pspp-online.  Rekrutacja trwa.

Z satysfakcją informujemy Państwa, że mamy doświadczenie w prowadzeniu zajęć online potwierdzone zarówno świetnymi wynikami naszych Absolwentów, a także ich opiniami wyrażonymi po zakończeniu zajęć poprzedniej edycji. Mieli Oni okazję uczestniczyć w zajęciach tradycyjnych, a z powodu pandemii, również online. Program kształcenia niczym nie różni się od zajęć realizowanych tradycyjnie, pozwala zdobywać unikalną wiedzę i praktyczne umiejętności bez wychodzenia z domu, dając jednocześnie możliwość aktywnego uczestniczenia w pełnowartościowych zajęciach. Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia i przyspieszy drogę powrotu do normalności.

Jeśli mają Państwo wątpliwości co do możliwości studiowania online, to zapraszamy na próbne zajęcia! W tym celu prosimy o kontakt z nami.


Wielu polskich przedsiębiorców jest beneficjentami pomocy publicznej, chociaż czasami nie są tego świadomi. Popyt na środki europejskie i chęć rozwoju przedsiębiorstw wydatnie zwiększa liczbę beneficjentów pomocy publicznej. Istotne w tym kontekście jest to, że w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w procesie identyfikacji czy udzielania pomocy publicznej, ich konsekwencje – które często związane są ze zwrotem pomocy - ponosi zawsze przedsiębiorca. Stąd świadomość i wiedza podmiotów korzystających z pomocy publicznej ma niebagatelne znaczenie.

Wszyscy ci aktorzy życia gospodarczego potrzebują ekspertów w zakresie pozyskiwania/udzielania i rozliczania pomocy publicznej zgodnie ze skomplikowanymi regulacjami unijnymi.

W przeciwieństwie do innych państw członkowskich zapotrzebowanie na tego rodzaju specjalistów dopiero rośnie, a Podyplomowe Studia „Pomocy publicznej” stanowią pierwszą w skali kraju odpowiedź na to zapotrzebowanie.


 

 Dlaczego Warto

 
Podyplomowe Studia „Pomocy publicznej” są skierowane do osób zainteresowanych oraz wykonujących pośrednio lub bezpośrednio zadania związane pomocą publiczną i/lub środkami unijnymi. Zakres merytoryczny oraz sposób prezentacji treści umożliwi pozyskanie wiedzy oraz nabycie umiejętności zarówno przez osoby pracujące u dawców wsparcia publicznego, jak też u beneficjentów, przyczyniając się do efektywnego wykonywania obowiązków służbowych związanych z pozyskaniem/udzieleniem wsparcia oraz monitorowaniem zgodności z prawem unijnym.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
tel. kom: (+48) 516 676 818
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 PS Pomoc Publiczna ON-LINE

 
  •  rekrutacja zimowa 2021/2022
 

 Kierownik studiów

 
Adam--Ambroziak.jpg

dr hab. Adam A. Ambroziak, prof. SGH 

Katedra Integracji i Prawa Europejskiego
Studia podyplomowe