Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Pomocy Publicznej – online : Pomoc Publiczna - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Pomocy Publicznej – online
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia pomocy publicznej - online

 
Obecna sytuacja w Polsce i na świecie spowodowała nieodwracalne zmiany w sposobie działania i myślenia całego społeczeństwa. Z dnia na dzień wiele osób zaczęło nie tylko pracować, ale również kontynuuje swoją naukę zdalnie. Dlatego wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom przygotowaliśmy, alternatywne do tradycyjnych form edukacji nowe rozwiązanie, jakim jest nauka na Studiach Podyplomowych Pomocy Publicznej w trybie on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS (z bezpośredni udziałem w trakcie wszystkich zajęć doświadczonych wykładowców i Słuchaczy). Z merytorycznego punktu widzenia niczym się nie różnią od stacjonarnych studiów, oprócz miejsca przebywania wykładowcy i Słuchacza w tym samym momencie.
 
Wielu polskich przedsiębiorców jest beneficjentami pomocy publicznej, chociaż czasami nie są tego świadomi. Popyt na środki europejskie i chęć rozwoju przedsiębiorstw wydatnie zwiększa liczbę beneficjentów pomocy publicznej. Istotne w tym kontekście jest to, że w przypadku wystąpienia nieprawidłowości w procesie identyfikacji czy udzielania pomocy publicznej, ich konsekwencje – które często związane są ze zwrotem pomocy - ponosi zawsze przedsiębiorca. Stąd świadomość i wiedza podmiotów korzystających z pomocy publicznej ma niebagatelne znaczenie.
 
Wszyscy ci aktorzy życia gospodarczego potrzebują ekspertów w zakresie pozyskiwania/udzielania i rozliczania pomocy publicznej zgodnie ze skomplikowanymi regulacjami unijnymi.
 
W przeciwieństwie do innych państw członkowskich zapotrzebowanie na tego rodzaju specjalistów dopiero rośnie, a Podyplomowe Studia „Pomocy publicznej” stanowią pierwszą w skali kraju odpowiedź na to zapotrzebowanie.
 
 

 Dlaczego Warto

 
Podyplomowe Studia „Pomocy publicznej” są skierowane do osób zainteresowanych oraz wykonujących pośrednio lub bezpośrednio zadania związane pomocą publiczną i/lub środkami unijnymi. Zakres merytoryczny oraz sposób prezentacji treści umożliwi pozyskanie wiedzy oraz nabycie umiejętności zarówno przez osoby pracujące u dawców wsparcia publicznego, jak też u beneficjentów, przyczyniając się do efektywnego wykonywania obowiązków służbowych związanych z pozyskaniem/udzieleniem wsparcia oraz monitorowaniem zgodności z prawem unijnym.
 

 Opinie o kierunku

 

foto_Agnieszka_Batko.jpg

Uczelnia i Wykładowcy na najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzone zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej, z uwzględnieniem bieżących zmian w regulacjach prawnych krajowych i europejskich. Studia znacznie poszerzyły zakres mojej wiedzy w tematyce pomocy publicznej. Polecam każdemu, kto zajmuje się tą tematyką w codziennej pracy.
Agnieszką Batko, absolwentka V edycji.
Profesjonalizm, zaangażowanie kadry, wysoki poziom, duży nacisk na praktykę, wymiana doświadczeń

– to moja opinia w ogromnym skrócie. Zajęcia prowadzone były przez praktyków z branży, ekspertów
pomocy publicznej biorących udział w opracowywaniu regulacji prawnych na gruncie krajowym i europejskim.
Polecam!
Katarzyna Fiszer

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:

Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
tel. kom: (+48) 516 676 818
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 PIERWSZE w SGH STUDIA ONLINE

 
  • zajęcia za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS
  • bezpośredni udział w zajęciach zarówno wykładowcy jak i słuchaczy
 

 Kierownik studiów

 
Adam--Ambroziak.jpg

dr hab. Adam A. Ambroziak, prof. SGH 

Katedra Integracji i Prawa Europejskiego
Studia podyplomowe