Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Podatkowe : Dlaczego warto? SP Studia Podatkowe | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Podatkowe
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
  1. Współpracujemy z najlepszymi wykładowcami. Potwierdzone  jest to w ankietach wypełnianych przez słuchaczy dotychczasowych edycji.
  2. Przekazywana wiedza jest kompleksowa (poruszane zagadnienia dotyczą wszystkich podatków i wszystkich konstrukcji podatkowych, zarówno polskich jak i europejskich), aktualna (omawiane są nie tylko obecne przepisy ale także projekty ustaw) i praktyczna.
  3. Omawiane są także projekty zmiany w prawie podatkowym.
  4. Słuchacze dostają nie tylko drogocenną wiedzę ale także materiały dydaktyczne i przepisy prawne. Na każde zajęcia przygotowywane i przekazywane są słuchaczom w formie papierowej i elektronicznej autorskie materiały opracowane przez naszych wykładowców. Dwa razy w roku dajemy także aktualny zbiór ustaw podatkowych.
  5. Studia umożliwiają przygotowanie i usystematyzowanie wiedzy do egzaminu na doradcę podatkowego.
  6. Nasze doświadczenie jest ogromne. Podyplomowe Studia Podatkowe od lat cieszą się ogromną popularnością a liczba kandydatów przewyższa liczbę dostępnych miejsc. W roku akademickim 2019/2020 uruchomiona zostanie 31. edycja studiów ! Studia ukończyło już ponad 1500 absolwentów !