Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Podatkowe : Podatki - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Podatkowe
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Podatkowe

 
W ostatnim czasie polski system podatkowy jest nieustannie zmieniany. Zmieniane są obecne konstrukcje podatkowe, w tym te najważniejsze: PIT, CIT i VAT oraz Ordynacja podatkowa ale i wprowadzane nowe – np. danina solidarnościowa, exit-tax czy też instytucja raportowania schematów podatkowych MDR. Nowe przepisy są niezwykle trudne w interpretacji, jak i stosowaniu a kary za ich nieprzestrzeganie ogromne. 
 
To wszystko sprawia, że akurat podatki są tą dziedziną prawa, którą nieustanie trzeba aktualizować. Co więcej, posiadanie wiedzy z zakresu podatków uwzględniającej nie tylko przepisy aktów prawnych ale również orzecznictwo sądowo-administracyjne, orzecznictwo organów podatkowych, jak i poglądy doktryny stanowi ogromny atut będący przewagą konkurencyjną w pracy zawodowej, a jej zdobycie umożliwiają Podyplomowe Studia Podatkowe.
 

 Dlaczego Warto

 
  1. Współpracujemy z najlepszymi wykładowcami. Potwierdzone  jest to w ankietach wypełnianych przez słuchaczy dotychczasowych edycji.
  2. Przekazywana wiedza jest kompleksowa (poruszane zagadnienia dotyczą wszystkich podatków i wszystkich konstrukcji podatkowych, zarówno polskich jak i europejskich), aktualna (omawiane są nie tylko obecne przepisy ale także projekty ustaw) i praktyczna.
  3. Omawiane są także projekty zmiany w prawie podatkowym.
  4. Słuchacze dostają nie tylko drogocenną wiedzę ale także materiały dydaktyczne i przepisy prawne. Na każde zajęcia przygotowywane i przekazywane są słuchaczom w formie papierowej i elektronicznej autorskie materiały opracowane przez naszych wykładowców. Dwa razy w roku dajemy także aktualny zbiór ustaw podatkowych.
  5. Studia umożliwiają przygotowanie i usystematyzowanie wiedzy do egzaminu na doradcę podatkowego.
  6. Nasze doświadczenie jest ogromne. Podyplomowe Studia Podatkowe od lat cieszą się ogromną popularnością a liczba kandydatów przewyższa liczbę dostępnych miejsc. W roku akademickim 2020/2021 uruchomiona zostanie 32. edycja studiów ! Studia ukończyło już ponad 1500 absolwentów !

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Sekretariat Podyplomowych Studiów Podatkowych
Instytut Finansów
ul. Madalińskiego 6/8
budynek M, pokoje 330, 332, 336
02-513 Warszawa

tel. 506214 683
tel. 225648683, 225649319, 225649320

Informacji udziela: 
Michał Matusewicz
telefon: +48 506 214 683

adres kontaktowy: psp@sgh.waw.pl

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
 

 Patronat

 


 

 partner merytoryczny

 
partner_merytoryczny.jpg
 

 1500 absolwentów

 
  • 25 lat na rynku usług edukacyjnych
  • Doskonała kadra wykładowców
  • Autorskie materiały dydaktyczne do każdych zajęć


 

 kierownik studiów

 
Michal-Matusewicz.jpg

dr Michał Matusewicz
Instytut Finansów
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe