Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Podatkowe : Podatki - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Podatkowe
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Podatkowe

 
W ostatnim czasie polski system podatkowy jest nieustannie zmieniany. Zmieniane są obecne konstrukcje podatkowe, w tym te najważniejsze: PIT, CIT i VAT oraz Ordynacja podatkowa ale i wprowadzane nowe – np. danina solidarnościowa, exit-tax czy też instytucja raportowania schematów podatkowych MDR. Nowe przepisy są niezwykle trudne w interpretacji, jak i stosowaniu a kary za ich nieprzestrzeganie ogromne. 
 
To wszystko sprawia, że akurat podatki są tą dziedziną prawa, którą nieustanie trzeba aktualizować. Co więcej, posiadanie wiedzy z zakresu podatków uwzględniającej nie tylko przepisy aktów prawnych ale również orzecznictwo sądowo-administracyjne, orzecznictwo organów podatkowych, jak i poglądy doktryny stanowi ogromny atut będący przewagą konkurencyjną w pracy zawodowej, a jej zdobycie umożliwiają Podyplomowe Studia Podatkowe.
 

 Dlaczego Warto

 
  1. Współpracujemy z najlepszymi wykładowcami. Potwierdzone  jest to w ankietach wypełnianych przez słuchaczy dotychczasowych edycji.
  2. Przekazywana wiedza jest kompleksowa (poruszane zagadnienia dotyczą wszystkich podatków i wszystkich konstrukcji podatkowych, zarówno polskich jak i europejskich), aktualna (omawiane są nie tylko obecne przepisy ale także projekty ustaw) i praktyczna.
  3. Omawiane są także projekty zmiany w prawie podatkowym.
  4. Słuchacze dostają nie tylko drogocenną wiedzę ale także materiały dydaktyczne i przepisy prawne. Na każde zajęcia przygotowywane i przekazywane są słuchaczom w formie papierowej i elektronicznej autorskie materiały opracowane przez naszych wykładowców. Dwa razy w roku dajemy także aktualny zbiór ustaw podatkowych.
  5. Studia umożliwiają przygotowanie i usystematyzowanie wiedzy do egzaminu na doradcę podatkowego.
  6. Nasze doświadczenie jest ogromne. Podyplomowe Studia Podatkowe od lat cieszą się ogromną popularnością a liczba kandydatów przewyższa liczbę dostępnych miejsc. W roku akademickim 2020/2021 uruchomiona zostanie 32. edycja studiów ! Studia ukończyło już ponad 1500 absolwentów !

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Sekretariat Podyplomowych Studiów Podatkowych
Instytut Finansów
ul. Madalińskiego 6/8
budynek M, pokoje 330, 332, 336
02-513 Warszawa

tel. 506214 683
tel. 225648683, 225649319, 225649320

Informacji udziela: 
Michał Matusewicz
telefon: +48 506 214 683

adres kontaktowy: psp@sgh.waw.pl

 
 

 Patronat

 


 

 1500 absolwentów

 
  • 25 lat na rynku usług edukacyjnych
  • Doskonała kadra wykładowców
  • Autorskie materiały dydaktyczne do każdych zajęć


 

 kierownik studiów

 
Michal-Matusewicz.jpg

dr Michał Matusewicz
Instytut Finansów
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe