Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia „Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym” : Korzyści
Podyplomowe studia „Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Osoby zajmujące się problematyką podatkową i podsiadające doświadczenie w zakresie podatków, które chciałyby poszerzać swoją wiedzę i doskonalić swoje umiejętności zarówno z perspektywy ekonomicznej, jak i prawnej (m.in. doradcy podatkowi, radcowie prawni, adwokaci, sektor biznesu, administracja podatkowa).
 

 Korzyści dla studenta

 
  • ​Uczestnicy naszych studiów wzmacniają swoje kompetencje i pozyskują aktualną wiedzę praktyczną w zakresie podatków i prawa podatkowego w ujęciu krajowym, unijnym i międzynarodowym. 
  • Wyselekcjonowana problematyka podejmowana jest w ujęciu interdyscyplinarnym, zarówno ekonomicznym, jak i prawnym. Tak przekrojowe ujęcie pozwala słuchaczom zapoznać się z aktualnymi trendami funkcjonującymi zarówno w praktyce, jak i orzecznictwie sądów administracyjnych i TSUE.
  • Program studiów oparty na unikatowej formule wzorowanej na programach podatkowych amerykańskich uczelni, oparty jest na modułach z wyselekcjonowanymi, aktualnymi zagadnieniami problemowymi.
  • Zajęcia prowadzone są w formule analizy praktycznych problemów, połączone z konwersatorium dyskusyjnym. Istotna jest również możliwość osobistego poznania wielu wykładowców, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach.Studia są również platforma wymiany poglądów i doświadczeń pomiędzy słuchaczami, jak i wykładowcami.
 
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
  • ​Aktywne uczestnictwo w studiach pozwala uzyskać dostęp zarówno do najnowszej, kompleksowej, interdyscyplinarnej wiedzy praktycznej  z zakresu podatków (szczegóły w programie), jak i znanych i cenionych wykładowców (szerzej w opisie wykładowców).
  • Pogłębienie wiedzy podatkowej i jej aktualizacja w aspektach prawnych i ekonomicznych. Przekrojowa wiedza z zakresu podatków i prawa podatkowego na gruncie krajowym, unijnym i międzynarodowym. 
  • Studia zapewniają pracownikom kwalifikacje potrzebne do realizowania obowiązków dotyczących raportowania schematów podatkowych (MDR), zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Finansów.