Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia „Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym” : Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym| Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe studia „Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia PODATKI W KRAJOWYM I MIĘDZYNARODOWYM OBROCIE GOSPODARCZYM

 
Unikatowy program, który po raz pierwszy przedstawia problematykę podatkową tak przekrojowo i interdyscyplinarnie. Wychodzi naprzeciw potrzebom osób, które chcą poszerzać wiedzę praktyczną o aktualne trendy i najistotniejsze problemy, które wzbudzają liczne kontrowersje. Program ma być platformą intelektualną dla środowisk praktyków, którzy oczekują wysokiego poziomu merytorycznego prezentowanych zagadnień, ale również możliwości wymiany poglądów. Praktyczny wymiar studiów zapewnia grono ponad 50 wyjątkowych wykładowców i wyselekcjonowana problematyka. 

W roku akademickim 2020/2021 uruchomiona zostanie II EDYCJA studiów podyplomowych - REKRUTACJA TRWA.
 

 Dlaczego Warto

 
Dwu semestralne studia dedykowane osobom posiadającym doświadczenie w zakresie podatków, które chciałyby podnosić swoje kwalifikacje. Problematyka podatkowa proponowana w ramach studiów ma charakter interdyscyplinarny – zarówno ekonomiczny, jak i prawny, co pozwala kompleksowo analizować aktualne zagadnienia problemowe. Ponadto dokonywana jest przekrojowa analiza zagadnień podatkowych z punktu widzenia prawa krajowego, unijnego i międzynarodowego. Program studiów oparty na unikatowej formule wzorowanej na programach podatkowych amerykańskich uczelni, oparty jest na modułach z wyselekcjonowanymi, aktualnymi zagadnieniami problemowymi. Zajęcia wykładowe oparte na praktycznej analizie problemów, połączone z konwersatorium dyskusyjnym. Ciekawe i wartościowe wykłady zapewnia również unikatowy skład wykładowców: naukowcy SGH, sędziowie NSA, doświadczeni doradcy podatkowi będący partnerami wielkich firm doradztwa podatkowego.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
informacji udziela i zapisy przyjmuje:

Małgorzata Madej
e-mail: Małgorzata Madej
tel.: 600 878 990

Adam Olczyk
tel: 698 964 434

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Ekonomiczno-Społeczne
ul. Wiśniowa 41, bud. W, pok. 53
02-520 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 

 

  ​HONOROWY PATRONAT

 

 

 PARTNERZY MERYTORYCZNI

 
DEL_PRI.jpg            EY_Logo_Beam_Tag_Stacked_C_CMYK_EN.jpg
KPMG_NoCP_RGB-(1).jpg  PwC_2.jpg
TPA_Logo_Solo_4c.jpg
 

 partner organizacyjny

 

logotyp_SGH_Centrum_Analiz_i_Studiow_Podatkowych-pl-B.jpg

f_logo_RGB-Blue_58.jpg

 

 kierownik studiów

 
Dominik_Gajewski-www.jpg

dr hab. Dominik J. Gajewski, prof. SGH
kierownik Zakładu Prawa Podatkowego
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe