Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Ochrona instytucji i klientów na rynku usług finansowych” : Ochrona instytucji i klientów na rynku usług finansowych
Podyplomowe Studia „Ochrona instytucji i klientów na rynku usług finansowych”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Ochrona instytucji i klientów na rynku usług finansowych

 
Nowe studia podyplomowe w SGH stanowią odpowiedz na aktualne zapotrzebowanie rynku oraz rosnących oczekiwań ze strony klientów i instytucji obecnych na rynku usług finansowych. Zmieniające się uwarunkowania oraz nowe doświadczenia wymagają odpowiedniego poziomu ochrony i zabezpieczenia. Dlatego też program studiów podyplomowych stanowi wyjście na przeciw zapotrzebowaniu rynkowemu.
 

 Dlaczego Warto

 
Aktualność i atrakcyjność tego kierunku studiów podyplomowych:
  • praktyczna wiedza o najnowszych trendach na rynku usług finansowych,
  • przygotowanie słuchaczy do proaktywnego podnoszenia kompetencji w obszarze ochrony uczestników rynku finansowego,
  • przegląd bieżących regulacji i dyrektyw w zakresie ochrony klientów i instytucji,
  • praktyczne rozwiązania i podstawy teoretyczne przedstawione w atrakcyjnej formie dla słuchaczy,
  • kształtowanie umiejętności analitycznego podejścia do tematu ochrony klientów i instytucji,
  • uaktualnienie wiedzy o zmieniającym się rynku usług finansowych,
  • możliwość stworzenia nowych stanowisk pracy w instytucjach odpowiedzialnych za ochronę klientów lub rozszerzenie zakresu kompetencji w już istniejących stanowiskach pracy.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Justyna Kapturkiewicz

Kolegium Ekonomiczno-Społeczne
Katedra Skarbowości
ul. Wiśniowa  41, pokój 72
02-520 Warszawa

tel.: +48 22 564 8604
e-mail: Justyna Kapturkiewicz
 

 Przyjemność studiowania

 
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe