Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Negocjacje i mediacje w biznesie i stosunkach pracy : Rekrutacja
Podyplomowe studia "Negocjacje i mediacje w biznesie i stosunkach pracy"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

REKRUTACJA ONLINE

 
Na studia zostanie przyjętych ok. 35 osób.

Wymagane dokumenty:
Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.
 

 czesne

 

Opłata za całość studiów wynosi 7500,00 zł (zakład pracy - wpłata jednorazowa; dla osób indywidualnych możliwość wpłaty w dwóch równych ratach: I rata w wysokości 5000,00 zł - płatna przy zapisie na studia, II rata w wysokości 2500,00 zł płatna do 20 lutego 2022 r.). W sytuacji, gdy firma płacąca za swojego pracownika pokryje tylko część czesnego, osoba zainteresowana winna dopłacić część do 100% wysokości czesnego.

Czesne obejmuje koszt materiałów dydaktycznych i książek, a także koszt wydania świadectwa ukończenia studiów w języku polskim.

Numer konta

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

 

 Warunki ukończenia

 

Warunkiem ukończenia studiów jest obecność na zajęciach oraz napisanie i obrona pracy dyplomowej.