Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) W Praktyce : Międzynarodowe standardy Sprawozdawczości Finansowej - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) W Praktyce
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) W Praktyce

 

„MSSF w praktyce” to wspólne studia EY Academy of Business i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Program studiów jest skierowany przede wszystkim do kadry kierowniczej i specjalistycznej działów sprawozdawczości finansowej jednostek raportujących zgodnie z międzynarodowymi standardami sprawozdawczości finansowej. Zajęcia mają wymiar praktyczny.

BROSZURA​ INFORMACYJNA

Zalety studiowania online live:
  • „Efekt klasy”, aby każdy wiedział, kim są inni uczestnicy, każdy może komunikować się z nimi oraz wykładowcą za pośrednictwem czatu;
  • Udostępnianie ekranów, aby uczestnicy mogli oglądać ekran trenera i współpracować z nim w czasie rzeczywistym;
  • Możliwość komunikacji głosowej w małych grupach lub gdy trener na to pozwala;
  • „Pokoje spotkań”, dzięki czemu klasa może być podzielona na grupy do interakcji, w których będą rozwiązywane studia przypadków;
  • Materiały do pobrania w jednym miejscu, do druku;
  • Ankiety, pytania wielokrotnego wyboru i pytania otwarte podczas zajęć: odpowiedzi przedstawiane są w formacie w czasie rzeczywistym (pod kontrolą trenera);
  • Nasi wykładowcy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć online.
 

 Dlaczego Warto

 
EY Academy of Business we współpracy z SGH od wielu lat prowadzi studia podyplomowe z zakresu MSSF w formule zamkniętej dla dużych spółek giełdowych. Niniejsza oferta otwartych studiów podyplomowych „MSSF w praktyce” jest wynikiem analizy potrzeb i oczekiwań klientów. Udział w programie pozwoli Państwu zdobyć niezbędną wiedzę, nawiązać kontakty i wzmocnić swoją pozycję zawodową na rynku pracy.

Studia „MSSF w praktyce” skierowane są przede wszystkim do kadry kierowniczej i specjalistycznej działów sprawozdawczości finansowej jednostek raportujących zgodnie z MSSF i MSR oraz do wszystkich odpowiedzialnych za stosowanie MSSF w praktyce - dyrektorów finansowych, głównych księgowych, księgowych oraz specjalistów. Adresatami studiów są również osoby wykorzystujące informacje finansowe do oceny działalności firmy. Ta grupa obejmuje analityków inwestycyjnych, kontrolerów finansowych czy też indywidualnych inwestorów.

Niniejsze studia dedykowane są wszystkim, którzy interesują się sprawozdawczością finansową MSSF oraz podejmują na jej podstawie decyzje ekonomiczne. Wykładowcami są profesorowie SGH, posiadający doświadczenie naukowe, a zajęcia praktyczne prowadzone są przez trenerów EY Academy of Business.
 

 Opinie o kierunku

 

 "Zajęcia są prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów. Dużym wsparciem są także materiały szkoleniowe z których korzystam w codziennej pracy."
 Dariusz Bober, Prezes zarządu, SNOW sp. z o.o.
 
"Studia również poszerzają wiedzę ogólną w takich dziedzinach jak prawo, podatki, czy też analiza finansowa." 
Agnieszka Sawa, Ekspert ds. wyceny funduszy inwestycyjnych
i emerytalnych
 
 "Studia podniosły moje umiejętności analizy sprawozdań finansowych."
Anna Brzozowska, Ekspert
 
 "Studia poleciłabym wszystkich, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego. Dla których rachunkowość to nie tylko cyferki, ale przede wszystkim źródło informacji."
Agata Derewońko, Główna księgowa, NAC sp. z o.o.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela:

Aleksandra Trych
EY Academy of Business
telefon: +48 505171636
e-mail: aleksandra.trych@pl.ey.com
Studia w serwisie EY Academy of Business

oraz
Agata Augustyniak
email: Agata Augustyniak
telefon: +48 22 564 8721
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Centrum Programów Międzynarodowych
ul. Rakowiecka 24
budynek A, pokój 7
02-521 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
 

 1000+ absolwentów

 
  • Studia prowadzone we współpracy z firmą EY Academy of Business
  • rekrutacja zimowa
  • XX edycji
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe