Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej : Opinie
Podyplomowe Studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 
Zdobyta wiedza jest użyteczna do wykorzystania w mojej praktyce zawodowej. Studium doskonale zorganizowane pod względem organizacyjnym i logistycznym, dogodny dostęp do wykładowców.
Robert Wójcik, HSBC Bank Polska (absolwent III edycji)

Studia Podyplomowe Metody Wyceny Spółki Kapitałowej organizowane przez KNoP SGH to zestaw doskonałych zajęć obejmujących większość zagadnień związanych z wyceną przedsiębiorstw. Doskonałe przygotowanie merytoryczne wykładowców, interesujący sposób prowadzenia zajęć, obszerne materiały dydaktyczne w postaci prezentacji i książek oraz wzorowy kontakt pomiędzy studentem a wykładowcą to niewątpliwie największe zalety tych studiów. Serdecznie polecam.
Jacek Szczepański, CEFARM ŚLĄSKI Sp. z o.o. (absolwent III edycji)

Podyplomowe Studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej zapewniają możliwość zapoznania się z najnowszą wiedzą w zakresie wyceny wartości firmy. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane pod względem przekazywanych materiałów oraz możliwości kontaktu z ekspertami specjalizującymi się w zakresie prezentowanych zagadnień. Studia umożliwiają wszechstronne zapoznanie się z zagadnieniami i dają umiejętność zastosowania poznanych metod w praktyce (m.in. dzięki przekazywanej przez ekspertów wiedzy praktycznej oraz materiałom ćwiczeniowym w formie elektronicznej). Na bazie własnych doświadczeń serdecznie zachęcam do skorzystania z oferty Studiów.
Elżbieta Budrewicz, GPW w Warszawie