Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej : Metody wyceny spółki kapitałowej - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Metody Wyceny Spółki Kapitałowej

 
 
 

 Dlaczego Warto

 
  • Studia pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Praktyczna wiedza z zakresu wycen przedsiębiorstwa i aktywów niematerialnych.
  • Sprawdzona na rynku kadra doświadczonych wykładowców.
  • Atrakcyjny program zajęć
  • Dyplom najstarszej i prestiżowej uczelni ekonomicznej w Polsce.
  • Szeroki wachlarz materiałów dydaktycznych (w tym: modele finansowe), dostępnych również on-line.
  • Stałe pogłębianie wiedzy poprzez spotkania Klubu Absolwenta. Absolwenci mają dostęp do materiałów z kolejnych edycji studiów.
 

 Opinie o kierunku

 

To bardzo dobre studia, głównie ze względu na ciekawy, inspirujący program dydaktyczny skupiony na metodach wyceny spółek z uwzględnieniem aktualnej problematyki budowania i zarządzania wartością przedsiębiorstw. Bardzo wartościowe są zajęcia praktyczne, na których wysokiej klasy praktycy wycen wspólnie ze słuchaczami przeprowadzają analizy i wyceny konkretnych spółek dla różnych zastosowań biznesowych. Studia są świetnie prowadzone również pod względem organizacyjnym – spójnie ułożony harmonogram, materiały dostępne online i ciągła dbałość o komunikację ze słuchaczami ułatwia studiowanie dla osób aktywnych zawodowo.
dr inż. Henryk Hałas, konsultant/ekspert w dziedzinie telekomunikacji (absolwent VI edycji).

Bardzo sobie chwalę uczestnictwo w Studiach Metody wyceny spółki kapitałowej. Jako osoba z wcześniejszym doświadczeniem w zakresie wycen, dzięki zajęciom w ramach Studiów miałem okazję usystematyzować posiadaną przeze mnie wiedzę i uzyskać solidne podstawy teoretyczne dla najważniejszych aspektów procesu wyceny przedsiębiorstw. Jednocześnie, zajęcia z wykładowcami SGH, zazwyczaj również praktykami biznesu, obfitowały w przykłady dotyczące wycen istniejących firm i pomagały zrozumieć najistotniejsze wyzwania stojące przed osobą chcącą wykonywać profesjonalne i stojące na wysokim poziomie wyceny. 
Nie ulega wątpliwości, że wiedza uzyskana podczas Studiów przekłada się bezpośrednio na umiejętność zrealizowania poprawnych merytorycznie wycen. Daje również możliwość weryfikacji wycen wykonanych przez inne podmioty, a także dostarcza solidnych argumentów podczas negocjacji dotyczących wartości konkretnych przedsiębiorstw. Tym samym można stwierdzić, iż wiedza przekazywana podczas studium jest niezwykle wartościowa nie tylko w przenośni, ale także dosłownie.
Nie do przecenienia jest również rola pozyskiwanych dzięki Studiom kontaktów, zarówno wśród słuchaczy bieżącej edycji, jak i również absolwentów edycji wcześniejszych oraz wykładowców.
Borys Drajczyk, Investment Manager, Vivex Investment sp. z o.o. (absolwent VII edycji)

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Magdalena Cieślik-Kącka
e-mail: Magdalena Cieślik-Kącka
tel. 22 564 86 55
faks: 22 564 86 60
tel. 507-474-474

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytu Zarządzania Wartością
ul. Madalińskiego 31/33 (DS Grosik parter pok. 12)
02-544 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 600 absolwentów

 
  • rekrutacja ciągła
  • Klub Absolwentów Studiów
  • Studia po patronatem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów