Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe : Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe - SGH
Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia menedżersko-finansowe

 

NASZE MOTTO: SPRAWNE ZARZĄDZANIE TO KLUCZ DO SUKCESU PRZEDSIĘBIORSTWA 
    
Głównym celem programu Podyplomowych Studiów Menadżersko-Finansowych jest przygotowanie słuchaczy do profesjonalnego zarządzania przedsiębiorstwem poprzez zdobywanie wiedzy, praktycznych umiejętności jej wykorzystania oraz doskonalenie kompetencji kierowniczych.
 
Nauka na Podyplomowych Studiach Menadżersko-Finansowych rozpoczyna się od podstaw, przy założeniu szybkiego przejścia do poziomu zaawansowanego. Słuchacze mają więc możliwość uzupełnienia i usystematyzowania posiadanej wiedzy oraz zdobycia nowych umiejętności.  
 
Zajęcia w ramach studiów odbywają się co tydzień – we środy i czwartki, w godzinach 17:10–20:40.

W związku z sytuacją pandemiczną Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe w roku akademickim 2020/2021 będą prowadzone w formie kształcenia na odległość (za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS). Szczegóły – www.sgh.waw.pl/psmf-online

Zapewniamy, iż zarówno wykładowcy jak i zespół organizacyjny  posiadają doświadczenie w pracy na odległość, wynikające nie tylko z koniczności prowadzenia zajęć on-line  w poprzedniej edycji, ale także z doświadczenia zawodowego.  Pozytywne opinie naszych tegorocznych Absolwentów, którzy z powodu pandemii uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w formie online, pozwalają zapewnić Państwa o wysokiej jakości tej formy  kształcenia. Oprócz wartości przekazywanych treści Słuchacze naszych studiów podkreślali również nabycie umiejętności cyfrowych i podniesienie kwalifikacji.

Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia a jednocześnie pozwala na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń.

 

 Dlaczego warto

 
Podyplomowe Studia Menadżersko-Finansowe są dedykowane dla  osób, które mają już doświadczenie zawodowe w finansach i zarządzaniu, ale również dla tych, którzy właśnie zaczynają lub planują rozwój kariery zawodowej związanej z finansami i zarządzaniem przedsiębiorstwem. Słuchaczami tych studiów są najczęściej kierownicy średniego szczebla w dużych przedsiębiorstwach lub osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa w różnych branżach i obszarach gospodarczych.  
     
Wykładowcami są doświadczeni pracownicy SGH oraz praktycy, będący ekspertami w swojej dziedzinie.   

Zajęcia dydaktyczne w ramach Podyplomowych Studiów Menadżersko-Finansowych są prowadzone w formie wykładów, warsztatów, studiów przypadku, dyskusji i prezentacji. W trakcie zajęć wykorzystywane są rzeczywiste przykłady i narzędzia stosowane w praktyce, co umożliwia słuchaczom pozyskanie praktycznych i aktualnych umiejętności. Słuchacze są zachęcani do aktywnego udziału w zajęciach grupowych, do pracy własnej, ale także do prezentacji  własnych umiejętności oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
 

 Opinie o kierunku

 
Wielu słuchaczy i absolwentów podkreślało zalety tego programu: dla osób z wykształceniem ekonomicznym –​ możliwość uaktualnienia wiedzy menedżersko-finansowej; dla prawników, inżynierów, filologów, humanistów itd. – zapoznanie się z najważniejszymi aspektami zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwiło to wielu absolwentom awans zawodowy lub podjęcie lub uaktywnienie działań zarządczych we własnej firmie  (np. rodzinnej).
dr Aneta Waszkiewicz, kierownik studiów
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 Kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 300 absolwentów!

 
  • 18 ukończonych edycji
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe

 
Porozmawiajmy o studiach
 
​​