Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe – online : Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe - SGH
Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe – online
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia menedżersko-finansowe - online

 
Cyfryzacja

Głównym celem programu Podyplomowych Studiów Menadżersko-Finansowych – online jest przygotowanie słuchaczy do profesjonalnego zarządzania przedsiębiorstwem poprzez zdobywanie wiedzy, praktycznych umiejętności jej wykorzystania oraz doskonalenie kompetencji kierowniczych. Forma online dodatkowo pozwala na pozyskanie i doskonalenie umiejętności cyfrowych.

Zajęcia w ramach studiów odbywają się co tydzień – we środy i czwartki, w godzinach 17:10–20:40 w aplikacji MICROSOFT TEAMS. Aplikacja daje szerokie możliwości  współpracy, pozwala na prowadzenie dyskusji w czasie rzeczywistym,  organizowanie warsztatów,  korzystanie z czatu, przesyłanie ankiet, zadań, a także  pracy w grupach i  nawiązanie relacji ze wszystkimi uczestnikami.
 

 Dlaczego warto

 
Podyplomowe Studia Menadżersko-Finansowe on-line są dedykowane dla  osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach w formie tradycyjnej, ze względu na odległość od uczelni czy inne ograniczenia.

Zajęcia są dla osób które mają już doświadczenie zawodowe w finansach i zarządzaniu, ale również dla tych, którzy właśnie zaczynają lub planują rozwój kariery zawodowej związanej z finansami i zarządzaniem przedsiębiorstwem. Słuchaczami tych studiów są najczęściej kierownicy średniego szczebla w dużych przedsiębiorstwach lub osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa w różnych branżach i obszarach gospodarczych.

Wykładowcami są doświadczeni pracownicy SGH oraz praktycy, będący ekspertami w swojej dziedzinie. 

Zajęcia dydaktyczne w ramach Podyplomowych Studiów Menadżersko-Finansowych on-line  są prowadzone w formie wykładów, warsztatów, studiów przypadku, dyskusji i prezentacji. W trakcie zajęć wykorzystywane są rzeczywiste przykłady i narzędzia stosowane w praktyce, co umożliwia słuchaczom pozyskanie praktycznych i aktualnych umiejętności. Słuchacze są zachęcani do aktywnego udziału w zajęciach grupowych, do pracy własnej, ale także do prezentacji  własnych umiejętności oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
 

 Opinie o kierunku

 
Wielu słuchaczy i absolwentów podkreślało zalety nie tylko  tego programu studiów, ale także formy pozyskania wiedzy.  Nauka online pozwala na oszczędność czasu i kosztów związanych z przemieszczaniem się na uczelnię. Jednak podstawową zaletą jest stały dostęp do wiedzy i umiejętności dostosowany do indywidualnych potrzeb. Na zajęciach  wykorzystywane są różnorodne, multimedialne  formy prezentowania wiedzy takich jak, filmy, gry, quizy, które zwiększają atrakcyjność zajęć przy zachowaniu wysokiej jakości. Umożliwiło to wielu absolwentom awans zawodowy lub podjęcie nowatorskich  działań zarządczych we własnej firmie  (np. rodzinnej).
dr Aneta Waszkiewicz, kierownik studiów

Studia pomogły mi usystematyzować dotychczasowa wiedzę, która osiągnąłem na studiach dziennych. Poprzez uczestnictwo na studiach mogłem poznać fajnych, ciekawych ludzi z którymi integrujemy się do dnia dzisiejszego. Na zajęciach poznałem tajniki jak dobrze i wzorowo motywować pracowników oraz umożliwiło mi przełamanie "tzw lodów" nad wyrażaniem swojego zdania, oraz komunikację zespołową.
Łukasz Kozieł – absolwent XVIII edycji Podyplomowych Studiów Menedżersko-Finansowych (rok akad. 2019/2020)

W moim przypadku Podyplomowe Studia Menedżersko Finansowe okazały się doskonałym wyborem. Solidna porcja wiedzy i ciekawie prowadzone zajęcia, angażujące słuchaczy, pozwoliły na wykształcenie i utrwalenie kompetencji, z których czerpię obecnie w pracy zawodowej. Na duży plus również kwestie organizacyjne - spowodowana pandemią zmiana formy studiów ze stacjonarnej na zdalną odbyła się bez uszczerbku dla jakości i merytoryki zajęć, a harmonogram został dotrzymany.  Kierunek wartościowy i godny polecenia.
Justyna Dudzińska -  absolwentka XVIII edycji Podyplomowych Studiów Menedżersko-Finansowych (rok akad. 2019/2020)

Dla mnie jako absolwenta kierunku zarządzanie, Podyplomowe Studia Menedżersko-Finansowe  były dobrą  okazją  do powtórzenia  różnych tematów związanych z zarządzaniem, ale też uzyskania jeszcze szerszej i praktycznej wiedzy o zarządzaniu. Ponadto niezwykle interesująca była dla mnie interpretacja wybranych procesów przedstawiona przez wykładowców PSMF oraz  możliwość dyskusji. Jeżeli zaś chodzi o finanse odkryłem dla siebie zupełnie nowy  i niezwykle interesujący obszar. Podczas studiów dostałem odpowiedzi  na różne pytania, co pozwala mi dalej rozwijać w tym kierunku.
Ashot Nersesyan - absolwent XVIII edycji Podyplomowych Studiów Menedżersko-Finansowych  (r. akad. 2019/2020)

Studia pozwoliły mi na zrozumienie czynników finansowych, ludzkich i organizacyjnych mających wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa w nowoczesnej gospodarce. Te dziesięć miesięcy nauki, miały duży wpływ na mój rozwój zawodowy.
Paweł Sułecki - absolwent XVIII edycji Podyplomowych Studiów Menedżersko-Finansowych (rok akad. 2019/2020)
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 Kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Edycja online!

 

  • rekrutacja zimowa
 

 kierownik studiów

 

dr Aneta Ewa Waszkiewicz

Katedra Finansów Międzynarodowych


Studia podyplomowe

 

 
​​