Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie (w Białymstoku) : Rekrutacja
Podyplomowe Studia Menedżerskie (w Białymstoku)
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH (ISSP). Warunkiem uczestnictwa w studiach jest ukończenie studiów wyższych (dyplom studiów magisterskich, licencjackich, inżynierskich lub innych wyższych) oraz dokonanie wpłaty za studia w wyznaczonych terminach.

Nabór jest prowadzony przez firmę WIMAR (partnera SGH w tym przedsięwzięciu).

Przewidywana liczba uczestników: 25–30 osób.

REKRUTACJA ONLINE

Wymagane dokumenty:
  • umowa o warunkach odpłatności za studia (wzór umowy),
  • formularz aplikacyjny (generowany w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych),
  • odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów co najmniej pierwszego stopnia.
Uwaga:
Osoby, które ukończyły studia na uczelni zagranicznej powinny dostarczyć zaświadczenie stwierdzające, że posiadany dyplom uprawnia do podjęcia studiów podyplomowych SGH. Zaświadczenie można uzyskać w Dziale Organizacji Dydaktyki SGH. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie DOD.

Miejsce składania dokumentów:
pani Maria Waśkiewicz
WIMAR MW
ul. Kombatantów 7A
15-110 Białystok
 

 czesne

 

Opłata za całość studiów wynosi 8000 zł (firmy - wpłata jednorazowa, osoby fizyczne - możliwość wpłaty w dwóch ratach, I rata 5000 zł, II rata 3000 zł). Czesne obejmuje koszt materiałów dydaktycznych i książek, a także koszt wydania świadectwa ukończenia studiów.

Wpłaty należy dokonać z dopiskiem: „Roczne Podyplomowe Studia Menedżerskie SGH w Białymstoku 15. edycja”. W przypadku wpłaty w ratach prosimy o dopisanie odpowiednio:
"I rata" lub "II rata".

Numer rachunku: Indywidualny dla każdego słuchacza numer konta bankowego generowany jest w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych (ISSP).

 

 Warunki ukończenia

 
Warunkiem ukończenia studiów jest obecność i aktywność na zajęciach potwierdzona wpisem w indeksie oraz przygotowanie i obrona pracy dyplomowej.