Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo : Opinie
Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 
Pani Profesor,

chciałabym serdecznie podziękować za możliwość wzięcia udziału w XXVII edycji studiów podyplomowych. To była dla mnie niesamowita przygoda. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tylu ciekawych i inspirujących wykładach oraz warsztatach. Chłonęłam z ogromnym zainteresowaniem informacje przekazywane przez wybitnych wykładowców. Każde spotkanie było wyjątkowe. Dziękuję szczególnie za niezwykle inspirujące wykłady prof. Piotra Płoszajskiego oraz wciągające warsztaty z prof. Rafałem Mrówką. Jednocześnie chcę podkreślić, że z każdego spotkania zabierałam coś dla siebie, co mogę wykorzystać w swojej pracy. Wiele z tych koncepcji i rozwiązań już stosuję, co z kolei utwierdza mnie, że idę w dobrym kierunku na swojej ścieżce menedżerskiej. Chciałam także podziękować za wsparcie, jakiego udzielała nam pani Elżbieta Wąsowska. Ja osobiście czułam się bardzo "zaopiekowana". Pani Ela dbała o każdy szczegół i zawsze można było liczyć na jej pomoc. Z uwagą i zainteresowaniem podchodziła do zgłaszanych przez nas potrzeb, zwłaszcza w momencie gdy musieliśmy się odnaleźć w nowej zdalnej rzeczywistości. To wszystko powodowało, że atmosfera studiów podyplomowych była wyjątkowa! 
Udało mi się uczestniczyć w każdych zajęciach i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że żadna minuta spędzona na zajęciach nie była czasem straconym. Ponieważ fascynuje mnie myślenie wizualne to kilka z tych chwil uwieczniłam w swoich notatkach, wykorzystując tę metodę.W załączeniu przesyłam zdjęcia.
Ten czas spędzony na zajęciach bardzo szybko minął i żałuję, że moja przygoda z studiami dobiegła już końca. Mam jednak nadzieję wrócić jeszcze na SGH i skorzystać z bogatej w oferty studiów.
 
Z pozdrowieniami
Monika Wyrwa

​Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są przez znakomitych ekspertów SGH, których wiedza, a zwłaszcza doświadczenia praktyczne pozwalają na przekazanie nie tylko ogólnych informacji, ale także szczegółowych, praktycznych zastosowań prezentowanych narzędzi w praktyce.
Znaczna część zajęć prowadzona jest w formie warsztatów lub innych metod interaktywnych co pozwala na rozwój praktycznych umiejętności i wymianę wiedzy oraz doświadczenia z innymi.
Przygotowywane prace dyplomowe, mające charakter prac projektowych i wdrożeniowych pozwalają na połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych wyzwań zawodowych w formę rozwiązań, które mogą być i często są wprowadzane do praktyki przedsiębiorstw–pracodawców studentów studiów podyplomowych.
 
Chciałbym serdecznie podziękować za zdobytą cenną wiedzę podczas realizacji studiów oraz wsparcie w stworzeniu pracy dyplomowej. Dzięki studiom uporządkowałem swoją dotychczasową wiedzę, dowiedziałem się wielu nowych rzeczy, poznałem nowe techniki, które chętnie zastosuję w życiu zawodowym a także miałem możliwość uczestnictwa w wielu praktycznych zajęciach, które sobie najbardziej cenię. Studia również utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zarządzać zespołem w sposób demokratyczny i na warunkach partnerskich. Studia zachęciły mnie również do dalszego rozwoju i podjąłem decyzję o kontynuacji na studiach MBA.
 
Studia Podyplomowe w SGH to była dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja. Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni kontakt z uczelnią.

Pragniemy podziękować prof. zw. dr hab. Marcie Juchnowicz oraz całemu zespołowi za doskonałą organizację programu studiów, która przebiegła na najwyższym poziomie...