Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo : Opinie
Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 
​Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są przez znakomitych ekspertów SGH, których wiedza, a zwłaszcza doświadczenia praktyczne pozwalają na przekazanie nie tylko ogólnych informacji, ale także szczegółowych, praktycznych zastosowań prezentowanych narzędzi w praktyce.
Znaczna część zajęć prowadzona jest w formie warsztatów lub innych metod interaktywnych co pozwala na rozwój praktycznych umiejętności i wymianę wiedzy oraz doświadczenia z innymi.
Przygotowywane prace dyplomowe, mające charakter prac projektowych i wdrożeniowych pozwalają na połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych wyzwań zawodowych w formę rozwiązań, które mogą być i często są wprowadzane do praktyki przedsiębiorstw–pracodawców studentów studiów podyplomowych.
 
Chciałbym serdecznie podziękować za zdobytą cenną wiedzę podczas realizacji studiów oraz wsparcie w stworzeniu pracy dyplomowej. Dzięki studiom uporządkowałem swoją dotychczasową wiedzę, dowiedziałem się wielu nowych rzeczy, poznałem nowe techniki, które chętnie zastosuję w życiu zawodowym a także miałem możliwość uczestnictwa w wielu praktycznych zajęciach, które sobie najbardziej cenię. Studia również utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zarządzać zespołem w sposób demokratyczny i na warunkach partnerskich. Studia zachęciły mnie również do dalszego rozwoju i podjąłem decyzję o kontynuacji na studiach MBA.
 
Studia Podyplomowe w SGH to była dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja. Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni kontakt z uczelnią.

Pragniemy podziękować prof. zw. dr hab. Marcie Juchnowicz oraz całemu zespołowi za doskonałą organizację programu studiów, która przebiegła na najwyższym poziomie...