Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo : Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo
Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Menedżerskie Studia Podyplomowe – przywództwo, przedsiębiorczość, partnerstwo

 
Budowanie „nowej normalności”  w złożonych i turbulentnych warunkach, wymaga od menedżerów aktualizacji wiedzy i nowych umiejętności, w tym szczególnie korekty podejścia do zarządzania zmianą, ryzykiem i zasobami ludzkimi.
Funkcjonowanie w świecie niepewności i niestabilności oznacza rozwój zwinnego zarządzania, a także projektowej formy organizacji pracy, usieciowienia struktur, pracy zdalnej, które są obiektywnymi przyczynami, dla których umiejętności przywódcze są nieodzowne w coraz liczniejszej grupie osób pracujących. Dlatego studia dedykowane są nie tylko dla osób aktualnie pełniących funkcje kierownicze, czy kierujących zespołami projektowymi, lecz także do osób przygotowujących się do takich zadań, a więc członkom „programów zarządzania talentami”, sukcesorom na stanowiska kierownicze, a także wszystkim zainteresowanym karierą menedżerską. Program studiów przeznaczony jest dla pracowników sfery biznesu i sektora publicznego (tzn. administracji publicznej, służby zdrowia, organizacji pozarządowych).

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnej przygody intelektualnej w ciekawym towarzystwie. Zajęcia prowadzą najlepsi wykładowcy SGH.

 

 Dlaczego Warto

 
Studia dostarczają najnowszej wiedzy na temat przywództwa nowej generacji, a także rozwijają konieczne umiejętności. Umiejętności przewodzenia, bycia leaderem są warunkiem rozwoju kariery w każdej dziedzinie działalności i na każdym etapie życia zawodowego. Poza tym szeroki zakres problemowy studiów ma na celu poszerzać perspektywy i rozbudzać zainteresowanie rozwojem profesjonalnym w wielu dziedzinach specjalistycznych: zarządzania strategicznego, zarządzania wartością firmy, zarządzaniem finansami, ryzkiem, projektami, kapitałem ludzkim.
Studia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W ciągu roku uruchamianych jest kilka edycji studiów.
Słuchacze uzyskują tytuł absolwenta SGH – najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, której dyplom cieszy się największym uznaniem na rynku pracy.
 

 Opinie o kierunku

 
Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzone są przez znakomitych ekspertów SGH, których wiedza, a zwłaszcza doświadczenia praktyczne pozwalają na przekazanie nie tylko ogólnych informacji, ale także szczegółowych, praktycznych zastosowań prezentowanych narzędzi w praktyce.
Znaczna część zajęć prowadzona jest w formie warsztatów lub innych metod interaktywnych co pozwala na rozwój praktycznych umiejętności i wymianę wiedzy oraz doświadczenia z innymi.
Przygotowywane prace dyplomowe, mające charakter prac projektowych i wdrożeniowych pozwalają na połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych wyzwań zawodowych w rozwiązania, które mogą być i często są wprowadzane do praktyki przedsiębiorstw–pracodawców studentów studiów podyplomowych.
 
Chciałbym serdecznie podziękować za zdobytą cenną wiedzę podczas realizacji studiów oraz wsparcie w stworzeniu pracy dyplomowej. Dzięki studiom uporządkowałem swoją dotychczasową wiedzę, dowiedziałem się wielu nowych rzeczy, poznałem nowe techniki, które chętnie zastosuję w życiu zawodowym a także miałem możliwość uczestnictwa w wielu praktycznych zajęciach, które sobie najbardziej cenię. Studia również utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zarządzać zespołem w sposób demokratyczny i na warunkach partnerskich. Studia zachęciły mnie również do dalszego rozwoju i podjąłem decyzję o kontynuacji na studiach MBA.
 
Studia Podyplomowe na SGH to była dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja. Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni kontakt z uczelnią

Pragniemy podziękować prof. zw. dr hab. Marcie Juchnowicz oraz całemu zespołowi za doskonałą organizację programu studiów, która przebiegła na najwyższym poziomie...
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Elżbieta Wąsowska
e-mail: Elżbieta Wąsowska
tel. 604 284 987

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 
​Instytut Kapitału Ludzkiego
al. Niepodległości 162
budynek główny, pokój 102
02-554 Warszawa
 
telefax: 22 5649450

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacja na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​
​​Rejestracja online
 

 27 ukończonych edycji

 
  • rekrutacja ciągła
  • współpracujemy z Najwyższą Izbą Kontroli , Polbank EFG, Mazowiecką Spółką Gazownictwa, Generalna Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad
 

 kierownik studiów

 
Marta-Juchnowicz.jpg

prof. zw. dr hab. Marta Juchnowicz
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe