Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie Oparte na Strukturze Programu MBA (w Katowicach) : Podyplomowe Studia Menedżerskie oparte na Strukturze MBA - SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie Oparte na Strukturze Programu MBA (w Katowicach)
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Menedżerskie Oparte na Strukturze Programu MBA (w Katowicach)

 
Zajęcia w trakcie ograniczeń związanych z pandemią są prowadzone w formie zdalnej za pomocą platformy MS TEAMS

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa na kolejną, już 32 edycję Rocznych Podyplomowych Studiów Menedżerskich opartych na strukturze programu MBA, organizowanych wspólnie przez Instytut Zarządzania SGH i Główny Instytut Górnictwa w Katowicach. Świadomie zdecydowaliśmy się na obecność na rynku śląskim w 1996 roku, nie tylko ze względu na specjalne zaproszenie dyrektora GIG, ale, przede wszystkim dlatego, że w naszej wspólnej ocenie rynek ten zgłaszał największe zapotrzebowanie na menedżerów zdolnych do prowadzenia transformacji gospodarczej regionu oraz sprostania nowym wyzwaniom rozwojowym. Nasza koncepcja programu zakładała budowę zrozumienia złożoności współczesnego zarządzania i powiązań pomiędzy decyzjami podejmowanymi w różnych obszarach kompetencji. Naszą popularność zawdzięczamy konsekwentnej realizacji założeń programu MBA, łączących elementy wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem, dobudowującym wiedzę o zarządzaniu do już posiadanej wiedzy z jakiejkolwiek dziedziny wcześniejszych studiów i doświadczeń zawodowych, co wpływa na jego uniwersalność. Nasz program ulega ciągłej ewolucji, dostosowując się do oczekiwań słuchaczy i zmieniających się wymagań otoczenia. Bazujemy na uznanych specjalistach z SGH, udostępniamy słuchaczom szereg materiałów dydaktycznych i poszerzamy ich biblioteczkę o starannie dobrane pozycje książkowe z zakresu wiedzy menedżera.
 

 Dlaczego Warto

 
  1. Sprawdzona na świecie uniwersalna wartość programu MBA, zarówno dla doświadczonej kadry menedżerskiej chcącej odświeżyć swoją wiedzę i skonfrontować ją z wykładowcami i innymi uczestnikami, dla osób aspirujących do funkcji menedżerskich, jak i poszukujących po prostu zrozumienia tej profesji.
  2. Z edycji na edycję aktualizowana zawartość programowa, materiały i obsada w oparciu o rozpoznane potrzeby i zdobyte w ciągu 31 edycji doświadczenia.
  3. Rozbudowujemy sieć cennych kontaktów.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Dorota Lorenc
GIG w Katowicach
tel.: 322592233, 322592604
e-mail: Dorota Lorenc
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
 

 Ponad 1200 absolwentów

 
  • 31 ukończonych edycji
  • Studia realizowane są we współpracy z Głównym Instytutem Górnictwa w Katowicach.
  • rekrutacja letnia
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe