Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerskie Dla Deweloperów : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia Menedżerskie Dla Deweloperów
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
Studia oparto nie tylko na wiedzy uznanych autorytetów SGH, ale także na doświadczeniu ekspertów -praktyków zarządzających największymi firmami deweloperskimi, czy monitorującymi i analizującymi rynek nieruchomości.
Specjalnie opracowanemu programowi nauczania towarzyszyć będą profilowane warsztaty, dyskusje i ćwiczenia odbywające się w komfortowych warunkach nowego kompleksu uczelni – w jednym z najnowocześniejszych budynków dydaktycznych w Polsce.
 

 Współpraca

 
Partnerem Podyplomowych Studiów Menedżerskich dla Deweloperów jest Polski Związek Firm Deweloperskich – instytucja skupiająca blisko 40% wszystkich firm deweloperskich na polskim rynku nieruchomości.
Są to firmy rzetelne, wiarygodne, stosujące nie tylko Kodeks Dobrych Praktyk, ale także świadome konieczności budowania partnerskiego i otwartego dialogu z Klientem.
Firmy zrzeszone w PZFD przykładają coraz większą wagę do jakości tych kontaktów, podobnie jak do jakości mieszkań i osiedli, które oferują swym potencjalnym Klientom. Związek stoi także na straży oraz kontroluje jakość relacji z nabywcą mieszkania. PZFD jako jedyna ogólnopolska organizacja skupiająca grono deweloperów, stanowi skuteczną platformę komunikacji oraz wymiany wiedzy, doświadczeń i opinii. Związek jest także znaczącym i docenianym partnerem biznesowym.
Firmy zrzeszone w PZFD mogą liczyć na wsparcie merytoryczne i prawne, dostęp do najnowszych wiadomości, aktów prawnych, komentarzy oraz opracowań dotyczących szeroko pojętego polskiego rynku mieszkaniowego. PZFD stara się krzewić standardy w branży jak i profesjonalne postawy zawodowe m.in. poprzez organizowanie podyplomowych studiów dla przyszłych pracowników branży deweloperskiej; pomagając tym samym podnosić rangę tego zawodu i wizerunku dewelopera.
Polski Związek Firm Deweloperskich jest członkiem Europejskiego Związku Firm Deweloperskich (Union of Developers and House Builders – UEPC) i jest jedynym związkiem z Polski, który reprezentuje firmy deweloperskie na arenie międzynarodowej.