Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
  • Uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowych Studiów Menedżerów Zakupów (na życzenie także dokumentu w języku angielskim) w Szkole Głównej Handlowej, najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, która w większości rankingów akademickich w Polsce zajmuje czołowe miejsca w dziedzinie ekonomii i zarządzania.
  • Studia organizowane przez Katedrę Logistyki SGH („Warszawskiej Kuźni Kadr Logistycznych”), która przez blisko 20 lat funkcjonowania wykazała się niekwestionowanym dorobkiem badawczym, dydaktycznym i publikacyjnym w Polsce i za granicą oraz stała się liderem kształcenia w dziedzinie logistyki, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw na szczeblu menedżerskim w naszym kraju.
  • Unikatowy program studiów o standardzie międzynarodowym, stworzony we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowo-badawczymi z Europy, USA i Japonii i dostosowany do potrzeb polskiego środowiska menedżerów zakupów.
  • Zajęcia z najlepszymi, starannie dobranymi wykładowcami akademickimi (gwiazdy zarządzania z SGH) i praktykami biznesowymi („znane twarze” m.in. z mediów i występów na renomowanych konferencjach).
  • Po zakończeniu Studiów możliwość dołączenia i współpracy w Naszej Rodzinie Absolwentów, należących do elity polskich menedżerów zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw.
 

 Współpraca

 
​Studia realizowane we współpracy z najlepszymi wykładowcami z dziedziny zakupów i zarządzania z SGH, jak również licznym gronem wybitnych menedżerów zakupów.