Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów : Menedżer Zakupów - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Menedżerów zakupów

 
Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska menedżerów zakupów, Katedra Logistyki SGH oferuje unikatowe w naszym kraju Podyplomowe Studia Menedżerów Zakupów (d. Podyplomowe Studia Zakupów i Zarządzania). Nowoczesne zarządzanie zakupami stało się jednym z kluczowych czynników budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw oraz poprawy ich rentowności i wartości. Pragnę wyrazić przekonanie, że Nasze Studia wyjdą naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Każdy uczestnik Studiów z pewnością znajdzie w ofercie teoretyczną wiedzę, praktyczne doświadczenia i przykłady najlepszych praktyk. Pozwolą one absolwentom tych Studiów z większą pewnością siebie sprostać zakupowym wyzwaniom XXI wieku i perspektywom własnego rozwoju zawodowego w przyszłości. Zadbają o to najlepsi specjaliści z dziedziny zakupów i zarządzania z SGH, jak również liczne grono wybitnych menedżerów zakupów współpracujących z Naszą Uczelnią. Katedra Logistyki SGH była dotychczas postrzegana jako Warszawska Kuźnia Kadr kształcąca menedżerów logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Naszą ambicją jest, by już wkrótce stała się ona także wiodącą kuźnią kształcenia kadr zakupowych w Polsce i by słowa zakupy i menedżer zakupów brzmiały w naszym kraju dumniej …
 

 Dlaczego Warto

 
  • Uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowych Studiów Menedżerów Zakupów (na życzenie także dokumentu w języku angielskim) w Szkole Głównej Handlowej, najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, która w większości rankingów akademickich w Polsce zajmuje czołowe miejsca w dziedzinie ekonomii i zarządzania.
  • Studia organizowane przez Katedrę Logistyki SGH („Warszawskiej Kuźni Kadr Logistycznych”), która przez blisko 20 lat funkcjonowania wykazała się niekwestionowanym dorobkiem badawczym, dydaktycznym i publikacyjnym w Polsce i za granicą oraz stała się liderem kształcenia w dziedzinie logistyki, zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw na szczeblu menedżerskim w naszym kraju.
  • Unikatowy program studiów o standardzie międzynarodowym, stworzony we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowo-badawczymi z Europy, USA i Japonii i dostosowany do potrzeb polskiego środowiska menedżerów zakupów.
  • Zajęcia z najlepszymi, starannie dobranymi wykładowcami akademickimi (gwiazdy zarządzania z SGH) i praktykami biznesowymi („znane twarze” m.in. z mediów i występów na renomowanych konferencjach).
  • Po zakończeniu Studiów możliwość dołączenia i współpracy w Naszej Rodzinie Absolwentów, należących do elity polskich menedżerów zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw. 
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Barbara Ocicka
e-mail: Barbara Ocicka​
telefon: 225649326​

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Logistyki SGH
al. Niepodległości 128
02-554 Warszawa 

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Unikatowe studia podyplomowe na miarę wyzwań XXI wieku

 
  • 17 ukończonych edycji
  • ponad 500 absolwentów
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe