Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki i Hotelarstwa : Menedżer Turystyki i Hotelarstwa - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki i Hotelarstwa
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki i Hotelarstwa

 
Zmiany zachodzące na rynku turystycznym  wymuszają  z jednej strony zdobywanie nowych kwalifikacji, a z drugiej konieczność stałej aktualizacji  już posiadanej wiedzy i  doskonalenia umiejętności. Jeśli jesteś świadomy tej konieczności masz kilka możliwości. Po pierwsze  samokształcenie – jego wadą jest  czasochłonność i  brak gwarancji, że przyniesie  oczekiwane  efekty. Po drugie udział w kursach i szkoleniach. Ich wadą  jest fragmentaryczność (koncentrują się na wybranych zagadnieniach) i brak spójności. Trzecia możliwość to – studia podyplomowe.  W porównaniu do dwóch poprzednich ich zaletą w jest stosunkowo krótki okres trwania (1 rok) oraz  kompleksowość, pozwalająca  na  zdobycie bądź aktualizację wiedzy i umiejętności z różnych dziedzin.  Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki i Hotelarstwa  – są  przeznaczone zarówno  dla tych, którzy chcieliby zaktualizować posiadaną wiedzę i udoskonalić umiejętności, jak i dla tych, którzy chcieliby uzyskać kwalifikacje niezbędne do pracy w turystyce i hotelarstwie.  
Jeśli cenisz swój czas, oczekujesz konkretnej i praktycznej wiedzy oraz chcesz poprawić swoją pozycję na rynku pracy rozważ podjęcie tych studiów.

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w trybie online.
 

 Dlaczego Warto

 
Turystyka i hotelarstwo, to dziedziny, które mimo kryzysów gospodarczych, zawirowań  politycznych, klęsk żywiołowych  i katastrof, od wielu lat  dynamicznie się rozwijają. Prognozy wskazują, że ten stan będzie się nadal  utrzymywał, powodując  wzrost zapotrzebowania na wysoko kwalifikowane kadry. Zatem warto zdobyć kwalifikacje umożliwiające pracę w tych branżach. 
Praca w turystyce i hotelarstwie wymaga nie tylko zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również  ich stałego aktualizowania. Posiadanie szerokiej i aktualnej wiedzy oraz umiejętności jej wykorzystywania w praktyce  pozwala dostrzegać zmiany jakie zachodzą na rynku turystyczno-hotelarskim oraz szybko i skutecznie reagować na te zmiany.
Program Podyplomowych Studiów Menedżerów Turystyki umożliwia realizację dwóch podstawowych celów:
  1. stworzenie, osobom, które dotychczas nie pracowały w turystyce, możliwości uzyskania nowych kwalifikacji – tj. zdobycia  wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych niezbędnych do podjęcia i prowadzenia działalności gospodarczej w tych sektorach;
  2. stworzenie osobom już pracującym w turystyce – możliwości poszerzania nabytych kwalifikacji, aktualizacji posiadanej wiedzy, doskonalenia umiejętności oraz dalszego rozwoju kompetencji społecznych.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. 22 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Kolegium Gospodarki Światowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok. 33
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 400 absolwentów

 
  • studia oferowane od ponad 20 lat
  • 23 edycje
  • rekrutacja zimowa
  • wśród naszych wykładowców są specjaliści z Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiej Izby Hotelarskiej, UOKiK, biur podróży, hoteli i towarzystw ubezpieczeniowych
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe