Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Dla Menedżerów Motoryzacji : Menedżer Motoryzacji - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Dla Menedżerów Motoryzacji
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia dla menedżerów motoryzacji

 
Serdecznie zapraszam na Podyplomowe Studia dla Menedżerów Motoryzacji organizowane przez Instytut Zarządzania SGH wspólnie z Polską Izbą Motoryzacji.

Pierwsza edycja studiów odbyła się w 2004 roku i od tego czasu regularnie co roku uruchamiana jest kolejna edycja.

Niesłabnące zainteresowanie studiami zawdzięczamy połączeniu wiedzy teoretycznej z praktycznym podejściem, zaangażowaniu nie tylko najlepszych wykładowców SGH, ale również praktyków z branży motoryzacyjnej rekomendowanych przez PIM oraz ciągłej ewolucji programów uwzględniającej oczekiwania słuchaczy i zmieniające się wyzwania stojące przed menedżerami branży motoryzacyjnej.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia skierowane są przede wszystkim do kadry kierowniczej oraz specjalistów i właścicieli przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej.
Celem studiów jest przygotowanie Słuchaczy do profesjonalnego i aktywnego uczestnictwa w zarządzaniu przedsiębiorstwem w warunkach konkurencji globalnej. Poza wiedzą o polskim prawie, instytucjach, otoczeniu branżowym i makroekonomicznym polskim działaczom gospodarczym dostarczona zostanie wiedza z zakresu analizy rynku w wymiarze globalnym i europejskim, nawiązywania kontaktów i negocjowania umów z partnerami zagranicznymi, opracowywania strategii konkurencji i strategii marketingowej w wymiarze europejskim.
Uczestnicy studiów poznają także praktyczne zasady poruszania się po europejskim rynku finansowym oraz korzystania z funduszy strukturalnych Unii.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Ewa Rosik
telefon: 228450140
e-mail: szkolenia@pim.pl

 
 

 ponad 420 absolwentów

 
  • rekrutacja zimowa
  • 15 ukończonych edycji
  • studia prowadzone są wspólnie z Polską Izbą Motoryzacji
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe