Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Menedżer Jakości : Menedżer Jakości - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Menedżer Jakości
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Menedżer Jakości

 
Osiąganie wysokiej pozycji konkurencyjnej wymaga od organizacji skutecznego rozwiązywania wielu problemów jakości, prostych, jak ograniczanie marnotrawstwa czy złożonych, jak ograniczanie zmienności procesów. Studia podyplomowe "Menedżer Jakości" stwarzają możliwość bliższego poznania metod i narzędzi stosowanych dla organizowania i analizy informacji o różnych aspektach zarządzania jakością w praktyce oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów z jakością spotykanych w Twojej pracy zawodowej.
 
 

 Dlaczego Warto

 
Studia podyplomowe "Menedżer Jakości" oferują szerokie spektrum zagadnień z zakresu zarządzania jakością i niezależnie od tego czy jesteś przedstawicielem kierownictwa organizacji ds. systemu jakości, szefem działu kontroli jakości czy właśnie ukończyłeś/aś studia filologiczne przygotowują Cię do roli menedżera jakości. Ponadto możesz tu uzyskać certyfikat audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania sygnowany zarówno przez SGH jak i przez jednostkę certyfikacyjną Bureau Veritas.
 

 Opinie o kierunku

 

Opinia wynika z ankiety dotyczącej oceny studiów podyplomowych. Przyjęto poziomy skali od wyjątkowo do bardzo nisko. Słuchacz ocenił jako wyjątkową: przydatność problematyki do swojej działalności zawodowej i komunikatywność wykładowców. Wysoko ocenił poziom organizacji studiów, stopień aktualności przekazywanej wiedzy, stopień nasycenia programu zajęciami praktycznymi, współpracę z promotorem. Napisał ponadto: wysoko cenię wiedzę wykładowców, ciekawe tematy wykładów bardzo przydatne w praktyce.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Marta Romanowska
e-mail: Marta Romanowska
tel. kom. 732620330

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 
Katedra Rynku, Marketingu i Jakości
Studia Podyplomowe Menedżer Jakości
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​
​​Rejestracja online
 

 1000 absolwentów

 
  • możliwość uzyskania certyfikatu audytora wewnętrznego zintegrowanych systemów zarządzania
  • rekrutacja ciągła
  • współpracujemy z Bureau Veritas Polska i KAIZEN Institute Polska
  • 33 ukończone edycje
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów