Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Marketing sportu : Marketing Sportu - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Marketing sportu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Marketing Sportu

 
Nasze studia dostarczają unikatowej wiedzy na temat zastosowania  koncepcji marketingu w organizacjach sportowych różnych szczebli oraz na temat możliwości wykorzystania marketingu przez sport przez przedsiębiorstwa różnych branż.

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w trybie online.
 

 Dlaczego Warto

 
Są to pierwsze w Polsce studia podyplomowe, przygotowujące do pracy w działach marketingu  klubów i innych organizacji sportowych oraz w przedsiębiorstwach, prowadzących marketing przez sport, czyli głównie sponsorujących sport. Takich specjalistów w dziedzinie marketingu sportu jest ciągle zbyt mało, a profesjonalizacja i komercjalizacja sportu oznacza zapotrzebowanie na takich fachowców.
 

 Opinie o kierunku

 
foto robert-siedziako-23062020.jpgStudia Podyplomowe Marketing Sportu SGH to wspaniała podróż i przygoda w świat komercjalizacji sportu. Wielka szkoda że studia trwają tylko dwa semestry. Wykładowcy to pasjonaci, z doświadczeniem praktycy w zawodzie, prowadzili zajęcia otwarte w formie dyskusji. Goście menedżerowie, autorytety z branży sportowej, wybitne osobowości sportu dali nam możliwość poczuć od " kuchni " możliwości i problemy ich pracy. Zajęcia na Marketingu Sportu pozwoliły zdobyć nową wiedzę i uporządkować nabytą wiedzę.Szczególną zaletą jest możliwość nawiązania kontaktów  z branżystami z całej Polski.Studia Marketing Sportu na SGH to najlepszy wybór jaki możemy dokonać jeżeli chcemy rozwijać się jako specjaliści w branży związanej z komercjalizacją sportu.

Robert Siedziako, absolwent XIV edycji


Agnieszka_Kossakowska.jpg


Podyplomowe Studia Marketingu Sportu pozwoliły mi zdobyć, ale i uporządkować nabytą wiedzę. Zajęcia prowadzone przez osoby na co dzień związane z branżą sportową są zdecydowaną zaletą programu.
Za bardzo cenną uważam także możliwość nawiązania kontaktów z innymi studentami, które jak wiem z własnego doświadczenia, mogą w przyszłości dać początek wspólnym inicjatywom. 
Agnieszka Kossakowska

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Certyfikat Menedżera Sportu

 
​Osoby, które ukończyły obydwa studia, czyli Podyplomowe Studia Marketing Sportu SGH i Podyplomowe Studia Zarządzanie w Sporcie SGH uzyskują dodatkowy unikatowy Certyfikat Menedżera Sportu Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, świadczący o ich pełnej wiedzy, przydatnej zarówno w organizacjach sportowych, jak i w firmach, prowadzących biznes przez sport.
 

 ponad 200 absolwentów

 

Naszymi absolwentami są:

  • Kajetan Broniewski – trzykrotny olimpijczyk, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie  z 1992 r.;
  • Paweł Januszewski – lekkoatleta, specjalista biegu na 400 m przez płotki, mistrz Europy z 1998 r.
  • Aida Bella – łyżwiarka szybka, specjalizująca się w short tracku, sześciokrotna mistrzyni Polski, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w sztafecie w 2013 r.
  • Dominika Stelmach – lekkoatletka, biegaczka długodystansowa, złota medalista Polski w biegach górskich i w maratonie, triumfatorka w biegu Wings for Life w Polsce i w innych krajach, zwyciężczyni w tej imprezie w Rio de Janeiro w roku 2018 z drugim wynikiem na świecie, zdobywczyni drugiego miejsca na świecie w roku 2020. Wicemistrzyni świata w górskim biegu długodystansowym w roku 2018.
 

 Kierownik studiów

 

A_Sznajder.jpg
prof. dr hab.
Andrzej Sznajder

Katedra Biznesu Międzynarodowego

Studia podyplomowe