Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
  • Uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowego Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw (na życzenie także dokumentu w języku angielskim) w Szkole Głównej Handlowej, najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, która w większości rankingów akademickich w Polsce zajmuje czołowe miejsca w dziedzinie ekonomii i zarządzania. 
  • Studia organizowane przez Katedrę Logistyki SGH („Warszawskiej Kuźni Kadr Logistycznych”), która przez blisko 20 lat funkcjonowania wykazała się niekwestionowanym dorobkiem badawczym, dydaktycznym i publikacyjnym w Polsce i za granicą oraz stała się liderem kształcenia w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na szczeblu menedżerskim w naszym kraju. 
  • Unikatowy program studiów o standardzie międzynarodowym, stworzony we współpracy z wiodącymi ośrodkami logistycznymi z Europy, USA i Japonii, stale udoskonalany i dostosowywany do potrzeb polskiego rynku przez 15 lat funkcjonowania Studium. 
  • Zajęcia z najlepszymi, starannie dobranymi wykładowcami akademickim (gwiazdy zarządzania z SGH) i praktykami biznesowymi („znane twarze” m.in. z mediów i występów na renomowanych konferencjach). 
  • Po zakończeniu Studium możliwość dołączenia do Naszej Rodziny Absolwentów, liczącej już blisko 2.000 byłych słuchaczy Studium, należących obecnie do elity polskich menedżerów logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw.
 

 Współpraca