Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw : Logistyka i Zarządzanie Łańcuchem Dostaw - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw

 
Zapraszam Państwa do zapisów na prestiżowe Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw organizowane przez Katedrę Logistyki SGH.
 
Logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw należą do kluczowych czynników budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw oraz poprawy ich rentowności i wartości. Pragnę wyrazić przekonanie, że Nasze Studium wyjdzie naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom.
 
Każdy uczestnik Studium z pewnością znajdzie w jego ofercie teoretyczną wiedzę, praktyczne doświadczenia i przykłady najlepszych praktyk. Pozwolą one absolwentom tego Studium z większą pewnością siebie sprostać menedżerskim wyzwaniom XXI wieku i perspektywom własnego rozwoju zawodowego w przyszłości. Zadbają o to najlepsi specjaliści z dziedziny logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw z SGH, jak również liczne grono wybitnych menedżerów współpracujących z Naszą Uczelnią. Najlepszą rekomendacją Naszego Studium jest elitarna i wciąż rosnąca Rodzina jego absolwentów, licząca obecnie już ok. 2.200 członków …
 

 Dlaczego Warto

 
  • Uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowego Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw (na życzenie także dokumentu w języku angielskim) w Szkole Głównej Handlowej, najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, która w większości rankingów akademickich w Polsce zajmuje czołowe miejsca w dziedzinie ekonomii i zarządzania.
  • Studia organizowane przez Katedrę Logistyki SGH („Warszawskiej Kuźni Kadr Logistycznych”), która przez blisko 20 lat funkcjonowania wykazała się niekwestionowanym dorobkiem badawczym, dydaktycznym i publikacyjnym w Polsce i za granicą oraz stała się liderem kształcenia w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw na szczeblu menedżerskim w naszym kraju.
  • Unikatowy program studiów o standardzie międzynarodowym, stworzony we współpracy z wiodącymi ośrodkami logistycznymi z Europy, USA i Japonii, stale udoskonalany i dostosowywany do potrzeb polskiego rynku przez 15 lat funkcjonowania Studium.
  • Zajęcia z najlepszymi, starannie dobranymi wykładowcami akademickim (gwiazdy zarządzania z SGH) i praktykami biznesowymi („znane twarze” m.in. z mediów i występów na renomowanych konferencjach).
  • Po zakończeniu Studium możliwość dołączenia do Naszej Rodziny Absolwentów, liczącej już ok. 2.200 byłych słuchaczy Studium, należących obecnie do elity polskich menedżerów logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. 
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Sekretariat Podyplomowych Studiów Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw
al. Niepodległości 128, bud. C
02-554 Warszawa

email: kl@sgh.waw.pl

telefon: 225649326
fax: 225646863

Zgłoszenia przesyłane pocztą prosimy opatrywać dopiskiem: Podyplomowe Studia Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​
​​Rejestracja online
​​​
 

 prestiżowe studia podyplomowe na miarę wyzwań XXI wieku

 
  • 45 ukończonych edycji
  • około 2.300 absolwentów
 

 Kierownik studiów

 
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe