Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Liderów Zarządzania : Liderzy Zarządzania - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Liderów Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia liderów zarządzania

 
Miło jest mi zaprosić Państwa na studia, których celem  jest rozwinięcie umiejętności liderów w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki dużemu udziałowi zajęć o charakterze warsztatowym, prowadzonych w małych grupach, słuchacze otrzymują wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami i nabywają umiejętności w stawianiu i rozwiązywaniu problemów związanych z pełnieniem roli lidera w zespole. Przedmiotem treningu są trzy rodzaje umiejętności:
  1. Psychologiczne (zarządzanie sobą) – np. radzenie sobie ze stresem, przeciwdziałanie lobbingowi, zarządzanie czasem.
  2. Społeczne (zarządzanie zespołem) – np. kierowanie zespołem w sytuacji kryzysu, negocjacje, coaching.
  3. Systemowe (zarządzanie przedsiębiorstwem) – np. analiza i kontrola ryzyka strategicznego. Dodatkowo słuchacze pracują zespołowo oraz wymieniają doświadczenia w kontekście uwarunkowań danego przedsiębiorstwa.
 

 Dlaczego Warto

 
Warto wybrać ten kierunek studiów, ponieważ:
  1. Treningi prowadzone są przy współudziale  osób związanych z praktyką kierowania ludźmi i zarządzania organizacjami.
  2. Kształtowane są kompetencje do wykorzystania w różnych branżach i typach organizacji.
  3. Można podnieść kwalifikacje w wykorzystaniu  zarówno „ miękkich” jak i „twardych” narzędzi zarządzania.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje (w godz. 9:00–15:00):

Joanna Tabor-Blazewicz wykladowca.jpg
Joanna Tabor-Błażewicz– sekretarz 8 i 9 edycji
telefon kom.: 608-534-506
telefaks: (22) 564 86 10
e-mail: Joanna Tabor-Błażewicz

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Zakład Strategii Personalnych
ul. Madalińskiego 31/33
Dom Studenta „Grosik”, p. 14 (na parterze)
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 kierownik studiów

 
Slawomir_Winch_Liderow_Zarzadzania.jpg

dr hab. Sławomir Winch, prof. SGH
Zakład Strategii Personalnych
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe