Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Lean w Usługach : Lean w Usługach - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Lean w Usługach
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia Lean w Usługach

 

Zarządzanie Lean jest sprawdzoną filozofią, stosowaną w wielu przedsiębiorstwach na świecie. Jego filary to: ciągłe  doskonalenie, praca zespołowa, minimalizacja marnotrawstwa i maksymalizacja jakości (wartości dodanej), szacunek dla ludzi. W efekcie – firmy poprawiają swoją pozycję konkurencyjną, zwiększa się poziom zaangażowania pracowników i rośnie poziom ich satysfakcji. „Lean w usługach” to pierwsze w Polsce studia skierowane do firm usługowych. 


W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, uniemożliwiających prowadzenie zajęć w formie tradycyjnej, zajęcia prowadzone będą w trybie online.
 

 Dlaczego Warto

 
Program stworzony wspólnie z Kaizen Institut, umożliwia poznanie praktycznych narzędzi niezbędnych do wdrożenia Lean w firmach usługowych, zapoznanie się z najlepszymi praktykami dzięki wizytom studyjnym, zdobycie międzynarodowego certyfikatu Kaizen Coacha II stopnia. Potencjalni odbiorcy to: menedżerowie odpowiedzialni za skuteczne zarządzanie firmą usługową (handlową, bankiem, firmą ubezpieczeniową, logistyczną, IT i telekomunikacją, szpitalem, jednostkami samorządu lokalnego itp.), działem, departamentem (w szczególności w zakresie obsługi klienta) bądź obszarem administracyjnym, pełnomocnicy ds. zarządzania jakością.
 

 Opinie o kierunku

 

Beata_Kacka.jpg

Poznając metody i narzędzia służące rozpoznawaniu i likwidowaniu marnotrawstwa na procesach usługowych, zafascynowałam się filozofią KAIZEN. Przysłużyła się ona mojej firmie już na etapie realizacji projektu do obrony pracy dyplomowej, a to dopiero początek drogi. Wartością dodaną studiów podyplomowych "Lean w usługach" jest też uzyskanie certyfikatu KAIZEN COACH, dzięki któremu będę mogła ponieść tę wiedzę dalej w świat.
Beata Kącka CEO CKWB.pl

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​
​​Rejestracja online
​​​
 

 

 
Wspólny projekt SGH i Kaizen Institut Poland sp. z o.o. Sp. k.
Kaizen_Institute_Logo_RGB.png
 

 kierownik studiów

 
HBrdulak.jpg

dr hab. Halina Brdulak, prof. SGH
Katedra Zarządzania Międzynarodowego
Studia podyplomowe