Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Komunikacja Marketingowa w Internecie” : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia „Komunikacja Marketingowa w Internecie”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
​SP Komunikacja Marketingowa w Internecie to wiedza i umiejętności niezbędne w każdej firmie. Studia są realizowane w uczelni ekonomicznej, dlatego duży nacisk kładziemy na aspekt ekonomiczny komunikacji. Kształcimy specjalistów, pomijamy więc różnego rodzaju tematykę menedżerską. Ukończenie studiów wymaga zrealizowania kilku praktycznych prac (zob. wymagania). Po skończeniu studiów nawet osoby początkujące w branży będą się mogły wykazać „małym portfolio”.
 

 Współpraca

 
​„Sami swoi” to hasło, które dobrze oddaje współpracę z firmami i wykładowcami w ramach Studiów. Nie oznacza ono jednak kumoterstwa. Wręcz przeciwnie, do realizacji programu Studiów zaprosiliśmy tylko te podmioty, które znamy i do których mamy zaufanie. Daje to gwarancję, że na Studiach pojawią się firmy nie z powodów PRowych, ale z powodów merytorycznych. Wyróżnikiem naszych studiów jest to, że wielu wykładowców reprezentuje firmy, które sami założyli i z sukcesem prowadzą.