Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Komunikacja Marketingowa w Internecie” : Komunikacja marketingowa w internecie | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia „Komunikacja Marketingowa w Internecie”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia „Komunikacja marketingowa w internecie”

 
SP Komunikacja Marketingowa w Internecie kierowane są do osób chcących realizować skuteczne i efektywne (przynoszące założone wyniki finansowe) kampanie promocyjne w Internecie. Atutem studiów jest kompleksowe, a jednocześnie wyspecjalizowane podejście. Omawiamy wszystkie istotne narzędzia komunikacji marketingowej w internecie. Spójny program, warsztatowa forma zajęć (wymagany własny laptop), świetna ekipa wykładowców–trenerów, doświadczony zespół twórców (10-letnie doświadczenie przy innych SP), praktyczne formy zaliczenia to nasze atuty.
Zapraszam, dr Jacek Wójcik, kierownik SP
 
Szczegółowe informacje o Studiach Komunikacja Marketingowa w Internecie  >  komunikacja-marketingowa.pl
 

 Dlaczego Warto

 

  • Wszystko o skutecznej i efektywnej komunikacji marketingowej w Internecie.
  • 160 godzin praktycznych zajęć (na większości wymagany laptop).
  • Prawie 60 godzin na marketing w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych – warsztaty.
  • Szerokie możliwości zatrudnienia.
  • Studia przydatne w MSP jak i dużych firmach.

 

 

 Opinie o kierunku

 

Studia bardzo dobrze pokazują zakres działań, jakie można podjąć w celu promowania biznesu w sieci. Dają obraz tego co obecnie dzieje się w marketingu internetowym. Świetne zajęcia z ludźmi, którzy są w branży i kładą bardzo mocny nacisk na praktykę, a nie teorię. Dzięki tym studiom będziesz wiedzieć, co w trawie piszczy.
Robert Smyła – słuchacz 1 edycji, właściciel Gastro24.pl

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

dr Sylwia Sobolewska
e-mail: Sylwia Sobolewska
tel. 509 289 389

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej
Zakład e-Biznesu
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa, Polska
Gmach A pokój 325

Spotkania tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu mailem.

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
 

 

 

 Nowy Kierunek

 
  • poczatek naboru na IV edycję - 15.V.2021 r.
  • 160 godzin praktycznych, warsztatowych zajęć
  • studia przydatne w dużych firmach, start-upach i MSP
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe