Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Komunikacja Marketingowa w Internecie” : Komunikacja marketingowa w internecie | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia „Komunikacja Marketingowa w Internecie”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia „Komunikacja marketingowa w internecie”

 
SP Komunikacja Marketingowa w Internecie kierowane są do osób chcących realizować skuteczne i efektywne (przynoszące założone wyniki finansowe) kampanie promocyjne w Internecie. Atutem studiów jest kompleksowe, a jednocześnie wyspecjalizowane podejście. To pozorny paradoks. Omawiamy wszystkie istotne narzędzia komunikacji marketingowej w internecie i tylko te. Spójny program, świetna ekipa wykładowców–trenerów, doświadczony zespół twórców (10-letnie doświadczenie przy innych SP), praktyczne formy zaliczenia to nasze atuty.
Zapraszam, dr Jacek Wójcik, kierownik SP
 

 Dlaczego Warto

 
Studia są adresowane do osób, które:
  • chciałby samodzielnie realizować kampanie promocyjne w Internecie na rzecz MSP, start-upów, fundacji itp.
  • nadzorować komunikację marketingową w Internecie dużych marek i firm.

Studia zapewniają specjalistyczną wiedzę i umiejętności niezbędne na współczesnym rynku, poszukiwane i cenione przez praktycznie wszystkie podmioty rynkowe.

 

 Opinie o kierunku

 

Edycja pierwsza „z definicji” nie ma opinii. Studia są przygotowane przez zespół, który wcześniej stworzył i opiekował się SP Nowoczesnej Promocji. O tym jak to robił można przeczytać na stronie tych studiów. Na Studiach Komunikacja Marketingowa w Internecie z pewnością nie będzie gorzej. 10-letnie doświadczenia, nowy projekt, nowa energia … zapraszam. Jacek Wójcik, kierownik Studiów.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

dr Sylwia Sobolewska
e-mail: Sylwia Sobolewska
tel. 509 289 389

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej
Zakład e-Biznesu
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa, Polska
Gmach A pokój 325

Spotkania tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu mailem.

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
 
 

 

 Nowy Kierunek

 
  •  rekrutacja ciągła
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe