Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie : Psychologia i Negocjacje w Firmie - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Kompetencje Psychologiczne i Negocjacyjne w Firmie

 
Uczestnictwo w studiach pozwala uczestnikom naprawdę wspaniale "doładować akumulatory" potencjału psychologicznego istotnego zawsze i wszędzie, aby osiągać sukcesy w wielu sferach aktywności oraz  świadomie kierować swoim rozwojem osobistym. Studia pozytywnie zmieniają ludzi w funkcjonowaniu zawodowym, w życiu osobistym. Dzięki możliwości "przeżywania psychologii" w zintegrowanych zespołach likwidowane są blokady kreatywności, pobudzane są piękne struny osobowości, duchowości uczestników. wzmacniane są istniejące kompetencje społeczno-psychologiczne  oraz motywacja do rozwoju osobistego i zawodowego.
 

 Dlaczego Warto

 
W koncepcji programowej i metodycznej położyliśmy nacisk na rozwijanie i kształcenie odpowiedniego zestawu profesjonalnych kompetencji psychologicznych i społecznych decydujących o sukcesie kadry kierowniczej wszystkich szczebli zarządzania oraz osób pracujących  bezpośrednio z klientami Firmy.
 

 Opinie o kierunku

 

Doświadczanie psychologii w działaniu. Kształtowanie kompetencji bardzo potrzebnych w pracy, w domu, rozrywce. Doświadczeni, kompetentni wykładowcy

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Renata Konopka
tel. 697 621 351
e-mail: Renata Konopka

dr Stanisław Konarski
tel. 601 958 324
e-mail: Stanisław Konarski

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Biuro Kolegium Ekonomiczno-Społecznego
ul. Wiśniowa 41, pokój 53

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Ponad 670 absolwentów

 
  • 23 ukończone edycje
  • rekrutacja ciągła
 

 kierownik studiów

 
Konarski-Stanislaw.jpg

dr Stanisław Konarski
Instytut Przedsiębiorstwa
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe