Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia „Kadry i płace” : Korzyści
Podyplomowe studia „Kadry i płace”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Kierownik działu kadr i płac, specjalista ds. kadr, specjalista ds. kadr i płac, pracownik działu kadr i płac.
 

 Korzyści dla studenta

 
Studia podyplomowe Kadry i płace rozwijają umiejętność samodzielnej, poprawnej i sprawnej obsługi kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Z powodzeniem stanowią ponadto gruntowne przygotowanie do pełnienia funkcji koordynującej w obszarze kadr i płac zapewniając pożądane kompetencje i merytoryczne podstawy w tym zakresie.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Zapewnienie na potrzeby pracodawcy aktualnej wiedzy specjalistycznej z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych przez doświadczonych ekspertów i doradców z poszczególnych dziedzin. Wyposażenie pracowników w praktyczne umiejętności pracy wielozadaniowej w dziale kadr i płac. Doskonalenie kompetencji niezbędnych do merytorycznego i poprawnego reprezentowania pracodawcy przed organami i instytucjami takimi jak Państwowa Inspekcja Pracy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.