Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia „Kadry i płace” : Kadry i płace
Podyplomowe studia „Kadry i płace”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 podyplomowe studia kadry i płace

 
Studia podyplomowe Kadry i płace opracowana w gronie ekspertów i praktyków specjalnie z myślą o przygotowaniu i doskonaleniu wykonywania funkcji kadrowo–płacowych oraz rozliczeniowych. Profesjonalne wykłady-konwersatoria w połączeniu z ćwiczeniami, praktycznymi przykładami i zajęciami o charakterze interaktywnym prowadzone przez kadrę specjalistów z danych dziedzin, w tym doradców podatkowych, pracowników ZUS i specjalistów z dużym doświadczeniem w obszarze kadr i płac.

Rozpoczęliśmy rekrutację on-line na 8 Edycję Studiów Podyplomowych Kadry i płace. Studia rozpoczynają się w listopadzie 2021 r.
Rezerwacją miejsca na studiach podyplomowych jest wpłata co najmniej pierwszej raty za studia w wysokości 2300,00  zł.

Oferta studiów podyplomowych stale się doskonali. Nasze atuty to:
 • profesjonalna, doświadczona kadra wykładowców, praktyków, w tym sędziów, radców prawnych, doradców podatkowych, na co dzień zajmujących się kadrami i płacam,
 • 6 dodatkowych godzin z Podstaw z naliczania wynagrodzeń, oprócz 35 godzin z Naliczania wynagrodzeń,
 • 41 godzin warsztatów z prawa pracy,
 • zajęcia w formule warsztatowej zapewniającej nabycie praktycznej wiedzy koniecznej do rozwiązywania zadań sytuacyjnych,
 • bezpłatny dostęp, dzięki współpracy z INFOR PL, do INFORLEX Kadry Płace i HR Super Premium online, zapewniający stały dostęp do aktualnej wiedzy w obszarze kadr i płac,
 • bezpłatny dostęp do programu Legalis z aktualnymi przepisami, komentarzami i orzecznictwem,
 • zajęcia praktyczne z Płatnika z wykorzystaniem komputerów SGH na odległość, zapewniających dostęp do programów i bazy danych,
 • zajęcia praktyczne w programie Symfonia kończące się dodatkowym zaświadczeniem o nabyciu podstawowych umiejętności z pracy w programie,
 • zajęcia hybrydowe, tzn. stacjonarne z jednoczesnym prowadzeniem zajęć na odległość,
 • Stale doskonalimy program studiów podyplomowych i dostosowujemy się do Państwa oczekiwań. Zapraszam serdecznie na studia:)
dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH
Kierownik Studiów Podyplomowych Kadry i płace
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw
Zakład Regulacji Przedsiębiorstw


Opłata za całość studiów wynosi 4 600 zł
Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach po 2 300 zł za semestr
W wyjątkowych sytuacjach istnieje też możliwość rozłożenia opłaty na 4 raty.
 

 Dlaczego Warto

 
Absolwent studiów:
 • dysponuje kompleksową wiedzą z obszaru prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
 • jest przygotowany do samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej zgodnie z wymogami prawa
 • posiada praktyczną umiejętność naliczania wynagrodzeń
 • potrafi zaprojektować strukturę działu kadr.
Nabyte kompetencje mają charakter transferowalny i uniwersalny dając możliwości dalszego rozwoju i nowych perspektyw zawodowych, włącznie z podjęciem się kompleksowego nadzoru w obszarze kadr i płac.
 

 Opinie o kierunku

 
Jagło_Wioletta.jpeg


Całe życie musimy się uczyć... dlatego chcąc zmienić profil swojego wykształcenia, jak również aby podnieść swoją wartość na rynku pracy, zdecydowałam wybrać się na Studia Podyplomowe Kadry i Płace. Rozglądając się, biorąc pod uwagę zakres zajęć oraz różne uczelnie, jak również markę zdecydowałam się na SGH w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Spotkałam się z bardzo miłą i kompetentną obsługą dr Jolanty Turek, sekretarzem studiów. Mimo ograniczeń związanych z pandemią, jest wiele życzliwości. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący, wykładowcy są ambitni, przygotowani merytorycznie. W obecnym czasie pandemii zaproponowano również dodatkowe zajęcia wg potrzeb zmian przepisów. Moim zdaniem cena jest adekwatna do jakości. Bardzo zachęcam do studiowania na tejże uczelni.
Pozdrawiam Wioletta Jagło, IV edycja


Przyjazna atmosfera. Konkretni i rzeczowi prowadzący, którzy potrafią przekazać wiedzę, posiadający duże doświadczenie zawodowe z zakresu kadr i płac. Zdobyta i usystematyzowana wiedza teoretyczna i praktyczna daje możliwość rozwoju zawodowego. Polecam każdemu kto chce poznać tajniki prowadzenia kadr i nabyć umiejętność wyliczania płac.
Monika Kańska, IV edycja
Hejka_Barbara-2(1).jpg
Jeśli szukasz zajęć prowadzonych przez osoby zajmujące się na co dzień tematyką kadr i płac i to nie na auli studenckiej, tylko w firmach, gdzie naliczane są płace czy rozwiązywane są zawiłości kadrowe, to Studia Podyplomowe na SGH to najlepszy wybór. Największą zaletą tych studiów są „wykładowcy”, dla których praca jest ich pasją. Ze względu na ogromne doświadczenie, wiedza jaką mają - jest imponująca a łatwość w jej przekazaniu - niesamowita. Polecam każdemu.
Basia Hejka, I edycja
 

 Szczegółowe informacje

 
Kliknij poniżej na dowolny box, aby dowiedzieć się więcej


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Edycja 8:
dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH
e-mail: Sylwia Morawska
tel. 607 059 397

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw
ul. Madalińskiego 6/8 pokój 131, I piętro, budynek M
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 kierownik studiów

 
Sylwia_Morawska_Kadryiplace.jpg

dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw
Studia podyplomowe