Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia „Kadry i płace” : Kadry i płace
Podyplomowe studia „Kadry i płace”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 podyplomowe studia kadry i płace

 
 
Nowość w ofercie SGH, Studia podyplomowe Kadry i płace opracowana w gronie ekspertów i praktyków specjalnie z myślą o przygotowaniu i doskonaleniu wykonywania funkcji kadrowo–płacowych oraz rozliczeniowych. Profesjonalne wykłady-konwersatoria w połączeniu z ćwiczeniami, praktycznymi przykładami i zajęciami o charakterze interaktywnym prowadzone przez kadrę specjalistów z danych dziedzin, w tym doradców podatkowych, pracowników ZUS i specjalistów z dużym doświadczeniem w obszarze kadr i płac.

Począwszy od V edycji, oferujemy dodatkowe 6 godzin zajęć praktycznych z Naliczania wynagrodzeń od podstaw dla osób nie mających doświadczenia w pracy w kadrach i płacach w celu przygotowania do zajęć z Naliczania wynagrodzeń.
W ramach zajęć będą również praktyczne warsztaty z podstaw programu księgowego RAKS i Symfonia.

 

 Dlaczego Warto

 
Absolwent studiów:
  • dysponuje kompleksową wiedzą z obszaru prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • jest przygotowany do samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej zgodnie z wymogami prawa
  • posiada praktyczną umiejętność naliczania wynagrodzeń
  • potrafi zaprojektować strukturę działu kadr.
Nabyte kompetencje mają charakter transferowalny i uniwersalny dając możliwości dalszego rozwoju i nowych perspektyw zawodowych, włącznie z podjęciem się kompleksowego nadzoru w obszarze kadr i płac.
 

 Szczegółowe informacje

 
Kliknij poniżej na dowolny box, aby dowiedzieć się więcej


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
mgr Róża Sokołowska
e-mail: Róża Sokołowska
telefon: 22 564 92 45
telefon: 797 153 129 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw
ul. Madalińskiego 6/8 pokój 131, I piętro, budynek M
02-513 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 kierownik studiów

 
Sylwia_Morawska_Kadryiplace.jpg

dr hab. Sylwia Morawska, prof. SGH
Katedra Prawa Administracyjnego i Finansowego Przedsiębiorstw
Studia podyplomowe