Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Inżynieria Danych - Big Data : Korzyści
Podyplomowe Studia Inżynieria Danych - Big Data
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
Raport The World Economic Forum (2012) podkreśla, że dane stanowią nową klasę ekonomicznych aktywów, zaś raport Międzynarodowego Forum Ekonomicznego (2012) nazywa Big Data „nowym paliwem gospodarczym”. Wg McKinsey Global Institute (2011), w USA popyt na osoby z umiejętnościami w zakresie Big Data przekroczy wkrótce bieżącą podaż o 50–60%. Potrzeba także ok. 1,5 mln menadżerów i analityków z szerokim rozumieniem roli Big Data. Taki trend zaznacza się już intensywnie także w Europie, zaczyna być również widoczny w Polsce.
 

 Korzyści dla studenta

 
Nie istnieje obszar, który nie będzie dotknięty trendem Big Data. Zapraszamy zatem chętnych do wykorzystania wartości biznesowej drzemiącej w coraz większych wolumenach danych z wszystkich obszarów gospodarki i poziomów zarządzania, w szczególności analityków i decydentów, którzy chcą udoskonalić planowanie strategiczne, modele biznesowe oraz możliwości wykorzystania dynamicznie zmieniających się technologii cyfrowych. Jesteśmy otwarci na słuchaczy z każdej branży, w szczególności z obszaru finansów, bankowości, ubezpieczeń, produkcji, marketingu, handlu, usług, opieki zdrowotnej, branży energetycznej oraz na specjalistów z obszaru ICT.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Nie istnieje obszar, który nie będzie dotknięty trendem Big Data. Zapraszamy zatem chętnych do wykorzystania wartości biznesowej drzemiącej w coraz większych wolumenach danych z wszystkich obszarów gospodarki i poziomów zarządzania, w szczególności analityków i decydentów, którzy chcą udoskonalić planowanie strategiczne, modele biznesowe oraz możliwości wykorzystania dynamicznie zmieniających się technologii cyfrowych. Jesteśmy otwarci na słuchaczy z każdej branży, w szczególności z obszaru finansów, bankowości, ubezpieczeń, produkcji, marketingu, handlu, usług, opieki zdrowotnej, branży energetycznej oraz na specjalistów z obszaru ICT.