Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Inkubacji i Akceleracji Biznesu : Inkubacja i akceleracja biznesu Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Inkubacji i Akceleracji Biznesu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Inkubacji i Akceleracji Biznesu

 
Celem studiów podyplomowych Inkubacji i Akceleracji Biznesu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności, które pozwolą uczestnikom zorganizować ten proces w swojej organizacji, jak również w sposób świadomy i profesjonalny kreować, testować oraz wdrażać nowe rozwiązania, produkty lub usługi.
Program Studiów składa się z pięciu modułów, które mają ułatwić słuchaczowi osiągnięcie celu, czyli umiejętne kreowanie i komercjalizację rozwiązań, produktów lub usług.
 

 Dlaczego Warto

 
 Adresaci Studiów:
  • Pracownicy korporacji zajmujący się kreowaniem nowych rozwiązań, produktów lub usług;
  • Pracownicy korporacji odpowiedzialni za współpracę z ekosystemem startupów oraz organizację inkubatorów i akceleratorów biznesu;
  • Osoby chcące założyć i rozwinąć swój startup.

Korzyści dla słuchacza:

  • Kształcenie oparte o Experiential Entrepreneurship Education Model;
  • Uczestnicy dowiedzą się jak zorganizować proces inkubowania i akcelerowania biznesów
  • Learning by doing – w trakcie studiów zorganizowany zostanie moduł inkubacji biznesu zawierający identyfikację pomysłu i opracowanie modelu biznesowego, testowanie go, liczne konsultacje oraz popularny w tej branży pitching;
  • Networking – studia umożliwiają nawiązanie kontaktów z organizatorami rynku startupowego w Polsce, inwestorami, jak również osobami z sukcesem rozwijającymi swoje startupy.
 

 Opinie o kierunku

 

Mariusz Turski, wykładowca na studium, współtwórca sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Business Link oraz funduszy AIP Seed i Bvalue VC:
Kiedy w 2004 r. rozpoczynaliśmy tworzenie AIP bardzo przydałyby się nam takie studia. Dziś jestem bogatszy o te lata doświadczeń i chętnie się nimi podzielę. Teraz inkubujemy rocznie ponad 1500 startupów, dbamy też o ich wsparcie na kolejnych etapach rozwoju. Jak do tego doszliśmy opowiem Państwu na Podyplomowych Studiach Inkubacji i Akceleracji Biznesu w SGH.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Patrycja Sobczak
e-mail: psiiab@sgh.waw.pl

dr Marek Laszuk
e-mail: Marek Laszuk

 

 

 Nowy Kierunek

 
  •  edycja jesienna i wiosenna
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe