Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Inkubacji i Akceleracji Biznesu : Inkubacja i akceleracja biznesu Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Inkubacji i Akceleracji Biznesu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Inkubacji i Akceleracji Biznesu

 
Celem studiów podyplomowych Inkubacji i Akceleracji Biznesu jest dostarczenie wiedzy i umiejętności, które pozwolą uczestnikom zorganizować ten proces w swojej organizacji, jak również w sposób świadomy i profesjonalny kreować, testować oraz wdrażać nowe rozwiązania, produkty lub usługi.
Program Studiów składa się z pięciu modułów, które mają ułatwić słuchaczowi osiągnięcie celu, czyli umiejętne kreowanie i komercjalizację rozwiązań, produktów lub usług.
 

 Dlaczego Warto

 
 Adresaci Studiów:
  • Pracownicy korporacji zajmujący się kreowaniem nowych rozwiązań, produktów lub usług;
  • Pracownicy korporacji odpowiedzialni za współpracę z ekosystemem startupów oraz organizację inkubatorów i akceleratorów biznesu;
  • Osoby chcące założyć i rozwinąć swój startup.

Korzyści dla słuchacza:

  • Kształcenie oparte o Experiential Entrepreneurship Education Model;
  • Uczestnicy dowiedzą się jak zorganizować proces inkubowania i akcelerowania biznesów
  • Learning by doing – w trakcie studiów zorganizowany zostanie moduł inkubacji biznesu zawierający identyfikację pomysłu i opracowanie modelu biznesowego, testowanie go, liczne konsultacje oraz popularny w tej branży pitching;
  • Networking – studia umożliwiają nawiązanie kontaktów z organizatorami rynku startupowego w Polsce, inwestorami, jak również osobami z sukcesem rozwijającymi swoje startupy.
 

 Opinie o kierunku

 

Mariusz Turski, wykładowca na studium, współtwórca sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, Business Link oraz funduszy AIP Seed i Bvalue VC:
Kiedy w 2004 r. rozpoczynaliśmy tworzenie AIP bardzo przydałyby się nam takie studia. Dziś jestem bogatszy o te lata doświadczeń i chętnie się nimi podzielę. Teraz inkubujemy rocznie ponad 1500 startupów, dbamy też o ich wsparcie na kolejnych etapach rozwoju. Jak do tego doszliśmy opowiem Państwu na Podyplomowych Studiach Inkubacji i Akceleracji Biznesu w SGH.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Patrycja Sobczak
e-mail: psiiab@sgh.waw.pl

dr Marek Laszuk
e-mail: Marek Laszuk

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 

 

 Nowy Kierunek

 
  •  edycja jesienna i wiosenna
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe