Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia HR Biznes Partner : Podyplomowe Studia HR Biznes Partner
Podyplomowe Studia HR Biznes Partner
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 podyplomowe studia HR Biznes Partner

 
Szanowni Państwo zapraszam serdecznie na 11 edycję PS HR Biznes Partner. Są to pierwsze studia podyplomowe w Polsce oparte na koncepcji biznes partneringu stworzonej przez Dave Ulricha. W świetle tej koncepcji realizowanej na zachodzie od lat 90-tych  HR Biznes Partner to osoba potrafiąca łączyć cele biznesowe z „miękkim HR-em”. Globalizacja, powstawanie coraz więcej jednostek biznesowych oraz branżowa dywersyfikacja działań biznesowych powoduje duży i rosnący popyt firm na HR Biznes Partnerów. HR Biznes Partner wspiera ogólną strategie biznesową poprzez działania HR. Cel ten realizuje poprzez 5 wskazanych przez Ulricha ról, które realizuje w jednostce biznesowej – jest ekspertem HR, partnerem biznesowym, agentem zmian, mentorem i rzecznikiem pracowników.

Pierwsze badania roli HR BP przeprowadzone w Polsce przez HRM partners SA wskazują m.in. , że 56% badanych wdraża się do tej roli spontanicznie ucząc się poprzez praktykę działania, a tylko nieliczni (4%) rozpoczyna pracę po studiach podyplomowych lub szkoleniach. Najsilniej pożądane kompetencje HR BP to – orientacja biznesowa, umiejętności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność komunikacji.
 

 
W Polsce funkcjonowanie HR BP jest stosunkowo młode ( pierwsze próby 2004 r) i dotyczy najczęściej dużych firm szczególnie z udziałem kapitału zagranicznego. Prognozy wskazują, że rozwiązanie to będzie się coraz szybciej rozwijało i będzie dotyczyć również firm średnich.
Implikacja HR do funkcji biznesowych otwiera niezwykle ciekawą drogę karier zawodowych, karier przedsiębiorczych, które mogą stać się trampoliną do dołączenia do grona top managementu.
 
 

 Dlaczego Warto

 
To trampolina do doskonałej ścieżki kariery – od profesjonalnego specjalisty do profesjonalnego partnerstwa biznesowego !

Unikalna wartość dodana – każdy uczestnik SP HRBP realizowanych przez nas uzyska bezpłatny certyfikat System HRsys.light.

Studia obejmują najbardziej pożądane przez biznes kompetencje HRBP.

Studia realizują sprawdzeni przez słuchaczy i bardzo wysoko oceniani teoretycy i praktycy zarządzania.
  • uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowych Studiów HR Biznes Partner ( na życzenie także dokumentu w języku angielskim) SGH – najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, której dyplom cieszy się największym uznaniem na rynku pracy
  • PSHR BP to nowatorskie w Polsce studia oparte o koncepcję Ulricha.
  • ponad 9650 zadowolonych absolwentów studiów podyplomowych realizowanych w Instytucie Zarządzania w tym blisko 1650 absolwentów SP z obszaru HR.
  • uzyskanie świadectwa ukończenia PS HR BP znacząco podniesie Państwa pozycje na rynku pracy w Polsce i UE
  • efektywne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką działania
  • sprawdzeni, najlepsi wykładowcy SGH (wielu z rankingu TOP 10 SGH), oraz m .in .z UW, Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Śląski w Katowicach i liczących się na rynku firm konsultingowych oraz kancelarii prawnych
  • słuchacze otrzymują obszerne materiały dydaktyczne do każdych zajęć oraz książki do większości zajęć, w tym pozycje autorstwa wykładowców
  • profesjonalna opieka doświadczonego kierownika oraz sekretarza Studiów (stały kontakt w każdej sprawie związanej ze studium).
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Informacji udzielają i zapisy przyjmują (w godz. 9:00-15:00):

mgr Beata Chełstowska
e-mail: Beata Chełstowska
tel. 225648500
tel. 501710900
telefaks 225648610
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Już 11 Edycja!!!

 
  • rekrutacja ciągła
  • Współpraca z ekspertami z: Human Resources Development Claster, Ernst&Young Academy of Busines.    Konsultanci i Partnerzy renomowanych firm doradczych: Neumann, Management Instytut, Deloitte&Touche, Keystone Consulting, Hrtec sp. z o.o. oraz HRsys.
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe