Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia HR Biznes Partner : Podyplomowe Studia HR Biznes Partner
Podyplomowe Studia HR Biznes Partner
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 podyplomowe studia HR Biznes Partner

 
Szanowni Państwo zapraszam serdecznie na 12 edycję PS HR Biznes Partner. Są to pierwsze studia podyplomowe w Polsce oparte na koncepcji biznes partneringu stworzonej przez Dave Ulricha. W świetle tej koncepcji realizowanej na zachodzie od lat 90-tych  HR Biznes Partner to osoba potrafiąca łączyć cele biznesowe z „miękkim HR-em”. Globalizacja, powstawanie coraz więcej jednostek biznesowych oraz branżowa dywersyfikacja działań biznesowych powoduje duży i rosnący popyt firm na HR Biznes Partnerów. HR Biznes Partner wspiera ogólną strategie biznesową poprzez działania HR. Cel ten realizuje poprzez 5 wskazanych przez Ulricha ról, które realizuje w jednostce biznesowej – jest ekspertem HR, partnerem biznesowym, agentem zmian, mentorem i rzecznikiem pracowników.

Pierwsze badania roli HR BP przeprowadzone w Polsce przez HRM partners SA wskazują m.in. , że 56% badanych wdraża się do tej roli spontanicznie ucząc się poprzez praktykę działania, a tylko nieliczni (4%) rozpoczyna pracę po studiach podyplomowych lub szkoleniach. Najsilniej pożądane kompetencje HR BP to – orientacja biznesowa, umiejętności interpersonalne, umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność komunikacji.
 

 
W Polsce funkcjonowanie HR BP jest stosunkowo młode ( pierwsze próby 2004 r) i dotyczy najczęściej dużych firm szczególnie z udziałem kapitału zagranicznego. Prognozy wskazują, że rozwiązanie to będzie się coraz szybciej rozwijało i będzie dotyczyć również firm średnich.
Implikacja HR do funkcji biznesowych otwiera niezwykle ciekawą drogę karier zawodowych, karier przedsiębiorczych, które mogą stać się trampoliną do dołączenia do grona top managementu.
 
 

 Dlaczego Warto

 
To trampolina do doskonałej ścieżki kariery – od profesjonalnego specjalisty do profesjonalnego partnerstwa biznesowego !

Unikalna wartość dodana – każdy uczestnik SP HRBP realizowanych przez nas uzyska bezpłatny certyfikat System HRsys.light.

Studia obejmują najbardziej pożądane przez biznes kompetencje HRBP.

Studia realizują sprawdzeni przez słuchaczy i bardzo wysoko oceniani teoretycy i praktycy zarządzania.
  • uzyskanie świadectwa ukończenia Podyplomowych Studiów HR Biznes Partner ( na życzenie także dokumentu w języku angielskim) SGH – najlepszej i najstarszej uczelni ekonomicznej w Polsce, której dyplom cieszy się największym uznaniem na rynku pracy
  • PSHR BP to nowatorskie w Polsce studia oparte o koncepcję Ulricha.
  • ponad 9650 zadowolonych absolwentów studiów podyplomowych realizowanych w Instytucie Zarządzania w tym blisko 1650 absolwentów SP z obszaru HR.
  • uzyskanie świadectwa ukończenia PS HR BP znacząco podniesie Państwa pozycje na rynku pracy w Polsce i UE
  • efektywne połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką działania
  • sprawdzeni, najlepsi wykładowcy SGH (wielu z rankingu TOP 10 SGH), oraz m .in .z UW, Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Śląski w Katowicach i liczących się na rynku firm konsultingowych oraz kancelarii prawnych
  • słuchacze otrzymują obszerne materiały dydaktyczne do każdych zajęć oraz książki do większości zajęć, w tym pozycje autorstwa wykładowców
  • profesjonalna opieka doświadczonego kierownika oraz sekretarza Studiów (stały kontakt w każdej sprawie związanej ze studium).
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Informacji udzielają i zapisy przyjmują (w godz. 9:00-15:00):

mgr Beata Chełstowska
e-mail: Beata Chełstowska
tel. 225648500
tel. 501710900
telefaks 225648610
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Już 12 Edycja!!!

 
  • rekrutacja ciągła
  • Współpraca z ekspertami z: Human Resources Development Claster, Ernst&Young Academy of Busines.    Konsultanci i Partnerzy renomowanych firm doradczych: Neumann, Management Instytut, Deloitte&Touche, Keystone Consulting, Hrtec sp. z o.o. oraz HRsys.
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe