Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Handlu Zagranicznego : Handel Zagraniczny - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Handlu Zagranicznego
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 podyplomowe studia handlu zagranicznego

 
Czy są sposoby zapewnienia firmie trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku międzynarodowym? Jak zdobyć nowe, zagraniczne rynki zbytu i zwiększyć zyski przedsiębiorstwa? Jaka jest specyfika realizacji transakcji handlowych z partnerami zagranicznymi? Odpowiedzi na te i inne pytania można uzyskać podejmując naukę na Podyplomowych Studiach Handlu Zagranicznego. Jest to kompendium wiedzy wzbogaconej o kluczowe umiejętności niezbędne do podejmowania współpracy z partnerami zagranicznymi.

Zajęcia odbywają się co tydzień, w poniedziałki i wtorki, w godz. 17:10-20:40.

W związku z sytuacją pandemiczną Podyplomowe Studia Handlu Zagranicznego w roku akademickim 2020/2021 będą prowadzone w formie kształcenia na odległość (za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS).

Zapewniamy, iż zarówno wykładowcy jak i zespół organizacyjny  posiadają doświadczenie w pracy na odległość, wynikające nie tylko z koniczności prowadzenia zajęć on-line  w poprzedniej edycji, ale także z doświadczenia zawodowego.  Pozytywne opinie naszych tegorocznych Absolwentów, którzy z powodu pandemii uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w formie online, pozwalają zapewnić Państwa o wysokiej jakości tej formy  kształcenia. Oprócz wartości przekazywanych treści Słuchacze naszych studiów podkreślali również nabycie umiejętności cyfrowych i podniesienie kwalifikacji.

Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia a jednocześnie pozwala na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń.
 

 Dlaczego warto

 
Celem Podyplomowych Studiów Handlu Zagranicznego jest kształcenie pracowników dla przedsiębiorstw współpracujących z zagranicą i planujących zagraniczną ekspansję. Studia dostarczają wiedzy potrzebnej do analizy rynków zagranicznych, opracowania strategii marketingowych na rynkach eksportowych, a także zapoznają ze sposobami realizacji transakcji w handlu zagranicznym, formami finansowania i rozliczeń. Absolwenci zdobywają także umiejętności prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 Kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​
​​Rejestracja online
​​​
 

 25 lat doświadczenia

 
  •  ponad 1000 absolwentów
 

 kierownik studiów

 
weresa-handu-zagranicznego.jpg

prof. dr hab. Marzenna Weresa
Instytut Gospodarki Światowej
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
​​​Studia podyplomowe