Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Handlu Zagranicznego : Handel Zagraniczny - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Handlu Zagranicznego
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 podyplomowe studia handlu zagranicznego

 
Czy są sposoby zapewnienia firmie trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku międzynarodowym? Jak zdobyć nowe, zagraniczne rynki zbytu i zwiększyć zyski przedsiębiorstwa? Jaka jest specyfika realizacji transakcji handlowych z partnerami zagranicznymi? Odpowiedzi na te i inne pytania można uzyskać podejmując naukę na Podyplomowych Studiach Handlu Zagranicznego. Jest to kompendium wiedzy wzbogaconej o kluczowe umiejętności niezbędne do podejmowania współpracy z partnerami zagranicznymi.

Zajęcia odbywają się co tydzień, w poniedziałki i wtorki, w godz. 17:10-20:40.

W związku z sytuacją pandemiczną Podyplomowe Studia Handlu Zagranicznego w roku akademickim 2021/2022 będą prowadzone w formie kształcenia na odległość (za pośrednictwem aplikacji Microsoft TEAMS).

Zapewniamy, iż zarówno wykładowcy jak i zespół organizacyjny  posiadają doświadczenie w pracy na odległość, wynikające nie tylko z koniczności prowadzenia zajęć on-line  w poprzedniej edycji, ale także z doświadczenia zawodowego.  Pozytywne opinie naszych tegorocznych Absolwentów, którzy z powodu pandemii uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w formie online, pozwalają zapewnić Państwa o wysokiej jakości tej formy  kształcenia. Oprócz wartości przekazywanych treści Słuchacze naszych studiów podkreślali również nabycie umiejętności cyfrowych i podniesienie kwalifikacji.

Wierzymy, że w obecnej sytuacji w Polsce i na świecie, jest to najlepsza decyzja, która pozwoli nam wszystkim na ochronę naszego zdrowia a jednocześnie pozwala na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń.
 

 Dlaczego warto

 
Celem Podyplomowych Studiów Handlu Zagranicznego jest kształcenie pracowników dla przedsiębiorstw współpracujących z zagranicą i planujących zagraniczną ekspansję. Studia dostarczają wiedzy potrzebnej do analizy rynków zagranicznych, opracowania strategii marketingowych na rynkach eksportowych, a także zapoznają ze sposobami realizacji transakcji w handlu zagranicznym, formami finansowania i rozliczeń. Absolwenci zdobywają także umiejętności prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 Kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 
​​
​​Rejestracja online
​​​
 

 25 lat doświadczenia

 
  •  ponad 1000 absolwentów
 

 kierownik studiów

 
weresa-handu-zagranicznego.jpg

prof. dr hab. Marzenna Weresa
Instytut Gospodarki Światowej
​​​Studia podyplomowe