Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw : Opinie
Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 
Mogę z całą pewnością polecić Studia Podyplomowe „Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw”, których byłem uczestnikiem.
Jestem prawnikiem, a jak powszechnie wiadomo studia prawnicze nie obejmują swoim zakresem zbyt wielu zagadnień ekonomicznych.
Studia podyplomowe na SGH poszerzyły moje kompetencje właśnie o ekonomiczne aspekty fuzji i przejęć przedsiębiorstw.
Kamil Grzeszczuk

Odpowiedź na poszukiwanie dostępu do kompleksowej wiedzy na temat problematyki transakcji M&A z pewnością mogą stanowić studia podyplomowe na SGH – „Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw”.
Program studiów podyplomowych jest opracowany w taki sposób, by zaprezentować słuchaczom całościowe spojrzenie na kwestie transakcyjne. Począwszy od zagadnień wprowadzających do tego niezwykle interesującego tematu, poprzez elementy stricte ekonomiczne, finansowe czy prawne, jakie wiążą się z transakcjami fuzji i przejęć, choć nie tylko.
Wielu ciekawych informacji dostarczają również zagadnienia około transakcyjne, przykładowo można wskazać na zagadnienia z zakresu PR czy kwestie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Dużym plusem studiów podyplomowych na SGH jest możliwość współpracy z doświadczonymi praktykami, którzy w czasie zajęć dzielą się swą niezwykle cenną wiedzą zdobytą w codziennej pracy przy transakcjach M&A.
Dzięki temu, że formuła zajęć jest daleka od typowego wykładu, a przybiera formę dialogu, wymiana wiedzy i poglądów zostaje w 100 % zapewniona, co także stanowi cenne doświadczenie oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.
Różnorodność harmonogramu zajęć  sprawia, że „SP Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw” to dobry wybór zarówno dla ekonomistów, prawników a także wszystkich tych, których tematyka fuzji i przejęć po prostu interesuje a do tej pory nie mieli okazji spojrzeć na te zagadnienia w całościowym ujęciu.
Marta J. Zając