Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw : Korzyści
Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
Nasze Studia Podyplomowe umożliwiają zdobycie nowych lub podniesienie posiadanych już kwalifikacji, które pozwolą na sprawne planowanie i realizację projektów fuzji i przejęć, zarówno kadrze kierowniczej, specjalistom, jak i analitykom działów funkcjonalnych przedsiębiorstw.Uzyskana wiedza i zdobyte umiejętności ułatwią realizację zadań analitykom i doradcom firm konsultingowych, prawnikom kancelarii prawnych, kadrze banków i funduszy inwestycyjnych a także analitykom rynku kapitałowego oraz inwestorom giełdowym.
 

 Korzyści dla studenta

 

Oferowane przez nas Studia Podyplomowe Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw są jedyną na polskim rynku edukacyjnym tak kompleksową ofertą. Łączą w sobie wiele cech pozwalających na uzyskanie różnorodnych korzyści w życiu zawodowym i osobistym naszych słuchaczy i absolwentów.
Należą do nich:

  • szeroki i pełny zakres zagadnień związanych z procesami fuzji i przejęć,
  • możliwość zdobycia wiedzy możliwej do zastosowania w wielu dziedzinach i na różnych stanowiskach,
  • aktualność i praktyczną przydatność prezentowanych treści,
  • korzystanie z wiedzy i praktycznych doświadczeń naszych wykładowców
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
Wiedza zdobyta przez słuchaczy podczas Studiów Podyplomowych Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw przyniesie wymierne korzyści pracodawcom. Zyskają oni pracownika, który będzie posiadał kompleksową wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie procesów fuzji i przejęć co pozwoli na zwiększenie efektywności realizowanych transakcji.