Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw : Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw

 
Fuzje i przejęcia to procesy, które na stałe wpisały się w krajobraz światowego rynku kapitałowego. Stanowią alternatywę dla rozwoju organicznego, stwarzając możliwości dynamicznego rozwoju i wzrostu wartości rynkowej przedsiębiorstw. Jednocześnie należą do procesów złożonych, skomplikowanych i obarczonych znacznym ryzykiem. Wymagają kompleksowego i indywidualnego podejścia oraz interdyscyplinarnej wiedzy. Odpowiedzią na poszukiwanie dostępu do takiej wiedzy są właśnie nasze Studia Podyplomowe.
 

 Dlaczego Warto

 
Oferujemy naszym słuchaczom kompleksowe spojrzenie na procesy transakcyjne, począwszy od zagadnień wprowadzających do problematyki fuzji i przejęć, poprzez  aspekty finansowe, podatkowe i prawne, kończąc na zagadnieniach uzupełniających z zakresu PR czy zarządzania kapitałem ludzkim. Przekazując wiedzę kładziemy nacisk na praktyczny wymiar procesu kształcenia – nasi wykładowcy to pracownicy SGH z dużym doświadczeniem praktycznym oraz  doświadczeni praktycy o wysokich kwalifikacjach dydaktycznych.
 

 Opinie o kierunku

 

Mogę z całą pewnością polecić Studia Podyplomowe „Fuzje i Przejęcia Przedsiębiorstw”, których byłem uczestnikiem.
Jestem prawnikiem, a jak powszechnie wiadomo studia prawnicze nie obejmują swoim zakresem zbyt wielu zagadnień ekonomicznych.
Studia podyplomowe na SGH poszerzyły moje kompetencje właśnie o ekonomiczne aspekty fuzji i przejęć przedsiębiorstw.
Kamil Grzeszczuk 

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Agnieszka Kiersnowska
tel. (22) 564 87 13 (22) 564 92 26
e-mail: Agnieszka Kiersnowska
akiersn@sgh.waw.pl

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8, pok. 106 (bud.M)
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 VIII ukończonych edycji

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe