Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Finanse Przedsiębiorstwa w Okresie Wprowadzania Zmian” : Finanse przedsiębiorstwa w okresie wprowadzania zmian
Podyplomowe Studia „Finanse Przedsiębiorstwa w Okresie Wprowadzania Zmian”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia „Finanse Przedsiębiorstwa w Okresie Wprowadzania Zmian”

 
Przedsiębiorstwa działają w turbulentnym otoczeniu, to powoduje, że proces zmian zachodzi w praktycznie każdym przedsiębiorstwie niemal bez przerwy. Najczęściej zmiany w przedsiębiorstwie odbywają się jako reakcja na zjawiska kryzysowe. Często reakcja na zjawiska kryzysowe decyduje o przetrwaniu przedsiębiorstwa, a brak reakcji prowadzić może nawet do likwidacji przedsiębiorstwa. Warunki zewnętrzne, w tym koniunktura gospodarcza, zmieniają się, a w raz z nimi zmieniać muszą się przedsiębiorstwa. Zmiany są związane także z bodźcami pozytywnymi, jakimi są np. fuzje i przejęcia, czy też szybki wzrost przedsiębiorstwa, który rodzi potrzebę reorganizacji. Zmiany mogą być konsekwencja wewnętrznych decyzji strategicznych, jak np. reorientacja strategiczna. Zarządzanie finansami w okresie zmian jest trudne i wymaga posiadania dodatkowej wiedzy na temat specyfiki zmian, a także unikalnych kompetencji. Studia podyplomowe  „Finanse Przedsiębiorstwa w Okresie Wprowadzania Zmian” pozwolą uczestnikom nabyć unikatową wiedzę i kompetencje potrzebne do zarządzania finansami w okresie różnych zmian – fuzji i przejęć, reorientacji strategicznej, reorganizacji, a także przeprowadzić przedsiębiorstwo z sukcesem przez kryzys. Wykładowcy na naszych studiach mają unikatową wiedzę, a także doświadczenie. Oprócz naukowców będących ekspertami z zakresu finansów, zarządzania i prawa, wykładowcami są także  praktycy.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia adresowane są do: osób, które zajmują się obecnie lub planują zajmować się w przyszłości zarządzaniem finansami przedsiębiorstwa, obsługą finansową przedsiębiorstwa oraz współpracą z przedsiębiorstwami w zakresie wprowadzania zmian – przeprowadzania fuzji i przejęć, reorientacji strategicznej przedsiębiorstwa, reorganizacji i kryzysu . Celem dydaktycznym studiów podyplomowych jest podniesienie kwalifikacji pracowników zajmujących kierownicze stanowiska w przedsiębiorstwie, pracowników działów finansowych, pracowników instytucji finansowych, skarbników korporacyjnych oraz osób zatrudnionych w departamentach skarbowych. Przygotowanie uczestników do wprowadzania zmian w organizacji z uwzględnieniem aspektów finansowych tych zmian.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Alicja Ozga
e-mail: Alicja Ozga
tel. 22 5648628
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Nowy program

 
  •  rekrutacja ciągła
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe