Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Finanse dla menedżerów” : Studia Podyplomowe Finanse dla menedzerow
Podyplomowe Studia „Finanse dla menedżerów”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Studia Podyplomowe Finanse dla Menedżerów

 
Gorąco polecam Państwu studia podyplomowe „Finanse dla menedżerów”. Jest to unikalny program mający na celu przybliżenie tematyki związanej z finansami osobom specjalizującym się w innych obszarach zarządzania. Dzięki specjalnie dobranemu zespołowi prowadzących, praktyków oraz akademików z doświadczeniem praktycznym jak również starannie przygotowanemu i szeroko konsultowanemu programowi, po ukończeniu studiów będziecie Państwo mogli swobodnie komunikować się z finansistami w zakresie takich pojęć, jak: rachunkowość finansowa i zarządcza, zarządzanie płynnością finansową, rodzaje finansowania, inwestowanie, czy zarządzanie ryzykiem.

 Prof. nadzw. dr hab. Waldemar Rogowski

Jaki jest poziom edukacji finansowej Polaków? Wywiad z prof. Waldemarem Rogowskim [SGH] | #GośćDnia

Comparic24tv - Opublikowany 5 sie 2019

Czy po studiach "Finanse dla Menadżerów" absolwenci są gotowi do zasiadania w zarządzie spółek? Jakie są największe problemy wśród kadry menadżerskiej? Jakie umiejętności są cenione na rynku, a co jest największą wadą? Na te i wiele innych pytań w rozmowie z Agnieszką Zarębą odpowiedział prof. Waldemar Rogowski - Główny Analityk BIK, Kierownik Zakładu Zarządzania Ryzykiem w Szkole Głównej Handlowej (SGH).


 

 Dlaczego Warto

 
Program „Finanse dla menedżerów” stanowi atrakcyjną i unikatową propozycję dla właścicieli przedsiębiorstw oraz osób zatrudnionych w firmach na stanowiskach prezesa zarządu, członka zarządu oraz menedżerskich. Ukończenie studiów umożliwi słuchaczom sprawną orientację i poruszanie się w tematyce finansów oraz właściwą komunikację z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie.
 

 Opinie o programie

 

M-Mokrzecka_062020.jpg

"Starannie dobrana tematyka, przyjazna formuła przekazywania wiedzy oraz doświadczeni praktycy jako prowadzący, to tylko 3 z licznych zalet Podyplomowych Studiów Finanse dla Menedżerów. Polecam te studia każdemu, kto jest zainteresowany poszerzeniem swojej znajomości aspektów dotyczących finansów"
Marzena Mokrzecka, Dyrektor Sprzedaży, Valeo Service Eastern Europe


T-Michalak_062020.jpg

"Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zająć. Szereg praktycznych zagadnień z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa, przedstawionych w sposób zrozumiały, poparty osobistymi doświadczeniami, z użyciem pomocnych narzędzi kalkulacyjnych. Wiele cennych wskazówek z obszaru zarządzania ryzykiem, płynnością, sposobami optymalizacji finansowej czy inwestycjami na rynku kapitałowym. Forma zajęć zbliżona do dialogu, gdzie uczestnicy mogą konfrontować zakres omawianych zagadnień z własnym doświadczeniem rynkowym."
Tomasz Michalak, Santander Bank Polska, Bankowość Biznesowa i Korporacyjna"Proponowany program stanowi interesującą ofertę dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresu finansów. Tematyka proponowanych zajęć niewątpliwie wypełnia lukę na rynku i stanowi ciekawą propozycję dla potencjalnych słuchaczy."
Marcin Chlewicki, Prezes Zarządu Geovita S.A.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Mariusz Lipski

Zakład Zarządzania Ryzykiem
ul. Madalińskiego 6/8
bud.  M, pok. 114
02-513 Warszawa
tel.kom.: 510 029 684

M-Lipski.jpg


 
 

 

 
 

 kierownik studiów

 
W_Rogowski.jpg

prof. nadzw. dr hab. Waldemar Rogowski
Zakład Zarządzania Ryzykiem
Studia podyplomowe