Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Finanse dla menedżerów” : Studia Podyplomowe Finanse dla menedzerow
Podyplomowe Studia „Finanse dla menedżerów”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Studia Podyplomowe Finanse dla Menedżerów

 
Gorąco polecam Państwu studia podyplomowe „Finanse dla menedżerów”. Jest to unikalny program mający na celu przybliżenie tematyki związanej z finansami osobom specjalizującym się w innych obszarach zarządzania. Dzięki specjalnie dobranemu zespołowi prowadzących, praktyków oraz akademików z doświadczeniem praktycznym jak również starannie przygotowanemu i szeroko konsultowanemu programowi, po ukończeniu studiów będziecie Państwo mogli swobodnie komunikować się z finansistami w zakresie takich pojęć, jak: rachunkowość finansowa i zarządcza, zarządzanie płynnością finansową, rodzaje finansowania, inwestowanie, czy zarządzanie ryzykiem.

 Prof. nadzw. dr hab. Waldemar Rogowski

Jaki jest poziom edukacji finansowej Polaków? Wywiad z prof. Waldemarem Rogowskim [SGH] | #GośćDnia

Comparic24tv - Opublikowany 5 sie 2019

Czy po studiach "Finanse dla Menadżerów" absolwenci są gotowi do zasiadania w zarządzie spółek? Jakie są największe problemy wśród kadry menadżerskiej? Jakie umiejętności są cenione na rynku, a co jest największą wadą? Na te i wiele innych pytań w rozmowie z Agnieszką Zarębą odpowiedział prof. Waldemar Rogowski - Główny Analityk BIK, Kierownik Zakładu Zarządzania Ryzykiem w Szkole Głównej Handlowej (SGH).
 

 Dlaczego Warto

 
Program „Finanse dla menedżerów” stanowi atrakcyjną i unikatową propozycję dla właścicieli przedsiębiorstw oraz osób zatrudnionych w firmach na stanowiskach prezesa zarządu, członka zarządu oraz menedżerskich. Ukończenie studiów umożliwi słuchaczom sprawną orientację i poruszanie się w tematyce finansów oraz właściwą komunikację z osobami odpowiedzialnymi za zarządzanie finansami w przedsiębiorstwie.
 

 Opinie o programie

 

M-Mokrzecka_062020.jpg

"Starannie dobrana tematyka, przyjazna formuła przekazywania wiedzy oraz doświadczeni praktycy jako prowadzący, to tylko 3 z licznych zalet Podyplomowych Studiów Finanse dla Menedżerów. Polecam te studia każdemu, kto jest zainteresowany poszerzeniem swojej znajomości aspektów dotyczących finansów"
Marzena Mokrzecka, Dyrektor Sprzedaży, Valeo Service Eastern Europe


T-Michalak_062020.jpg

"Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zająć. Szereg praktycznych zagadnień z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa, przedstawionych w sposób zrozumiały, poparty osobistymi doświadczeniami, z użyciem pomocnych narzędzi kalkulacyjnych. Wiele cennych wskazówek z obszaru zarządzania ryzykiem, płynnością, sposobami optymalizacji finansowej czy inwestycjami na rynku kapitałowym. Forma zajęć zbliżona do dialogu, gdzie uczestnicy mogą konfrontować zakres omawianych zagadnień z własnym doświadczeniem rynkowym."
Tomasz Michalak, Santander Bank Polska, Bankowość Biznesowa i Korporacyjna"Proponowany program stanowi interesującą ofertę dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresu finansów. Tematyka proponowanych zajęć niewątpliwie wypełnia lukę na rynku i stanowi ciekawą propozycję dla potencjalnych słuchaczy."
Marcin Chlewicki, Prezes Zarządu Geovita S.A.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​dr Mariusz Lipski

Zakład Zarządzania Ryzykiem
ul. Madalińskiego 6/8
bud.  M, pok. 114
02-513 Warszawa
tel.kom.: 510 029 684

M-Lipski.jpg


 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
 

 

 
 

 kierownik studiów

 
W_Rogowski.jpg

prof. nadzw. dr hab. Waldemar Rogowski
Zakład Zarządzania Ryzykiem
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe