Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Event Management : Event Management | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe studia „Event Management”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia Event Management

 
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie podjęła decyzję o uruchomieniu wspólnie z wieloletnimi i doświadczonymi ekspertami rynku eventowego w Polsce – Pawłem Lewickim oraz Piotrem Glenem, nowego kierunku biznesowego w formie studiów podyplomowych - Event Management. Kierunek odpowiada na potrzeby rynkowe, oparty jest na wiedzy teoretycznej i praktycznej, skierowany do osób zarówno piastujących stanowiska zarządzające jak i operacyjne, a także dla osób szukających drogi zawodowej - w biznesie korporacyjnym, sektorze MSP, jednostkach samorządowych oraz prowadzących lub planujących uruchomić własny biznes. Kierunek pozwala uzyskać unikatowy dyplom renomowanej uczelni w kluczowym obszarze biznesowym.
 

 Dlaczego Warto

 
Celem studiów jest przekazanie skutecznej wiedzy umożliwiającej firmom zdobycie przewagi konkurencyjnej, a pracownikom znalezienia drogi zawodowej lub uzyskania awansu. 
Kierunek wybierają pracownicy piastujące następujące stanowiska: dyrektorzy marketingu, pracownicy działów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, pracownicy działów HR, dyrektorzy biur promocji, brand menadżerowie, pracownicy agencji marketingowo-eventowych, właściciele firm z sektora MSP. Osoby wchodzące na rynek pracy lub osoby szukające nowej drogi zawodowej.
 

 Opinie o kierunku

 

Paweł Lewicki (pomysłodawca kierunku studiów podyplomowych):

Skąd pomysł na uruchomienie studiów Event Management na SGH?
Od 22 lat buduję w Polsce branżę event marketingową. Przez te wszystkie lata miałem przyjemność współpracować z większością największych marek na rynku, zarówno w obszarze profit jak i non profit. Event marketing to potężne, konkurencyjne narzędzia do realizacji najważniejszych celów jakie stawia przed sobą każda organizacja. Niestety większość osób jakie w swoich zakresach obowiązków mają realizację zadań poprzez działania EM nie mają twardego wykształcenia w tym kierunku. Ich wiedza zdobyta jest jedynie poprzez własne codzienne doświadczenie. To niedopuszczalne, ponieważ osoby te odpowiedzialne są za wielomilionowe budżety, kierują i nadzorują działania marek z obszaru korporacji, ale również z poziomu MSP. Studia są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku, potrzebę posiadania umiejętności budowania przewagi konkurencyjnej oraz tworzenia własnych działań. Event Management to kierunek, który przeprowadzi przez cały proces oraz da wiedzę z wielu obszarów potrzebnych na wielu stanowiskach. Czemu SGH? Odpowiedź jest prosta, SGH to najlepsza uczelnia biznesowa w Polsce, to wyjątkowa marka, a studia z zakresu Event Management to brakujący klocek wiedzy i narzędzi biznesowych jakiej brakowało.


Piotr Glen (pomysłodawca kierunku studiów podyplomowych):

Jakie osoby powinny zgłosić się na kierunek?

Praktyczna wiedza przekazywana na kierunku jest na tyle uniwersalna, że grono odbiorców studiów powinno być jak największe. Po pierwsze do udziału w studiach zachęcamy osoby, które szukają swojej drogi zawodowej lub te, które już pracują, ale pragną poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Wydaje się, że event management to doskonały obszar do tego, gdyż gwarantuje - po pierwsze pracę dającą niesamowitą satysfakcję, a po drugie rozwój zawodowy w kluczowym obszarze biznesowym – co dla pracodawcy może mieć bardzo istotne znaczenie. Kolejną grupą odbiorców studiów powinni być pracownicy wydziałów promocji i marketingu jednostek samorządu terytorialnego, które dysponują coraz większymi budżetami na działania promocyjne, a organizację wydarzeń eventowych traktują jako kluczowy element strategii promocyjnej. Wreszcie studiami na pewno powinny być zainteresowani pracownicy biznesowi, różnego szczebla – zarówno zarządczego, jak i operacyjnego, którzy już obecnie pracują w szeroko rozumianym obszarze event managementu, a podczas studiów otrzymają usystematyzowaną i praktyczną wiedzę w tym obszarze, co bezpośrednio przełoży się na efektywność i skuteczność ich działań.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Mirosław Łukasiewicz
email: Mirosław Łukasiewicz
tel.: +48 731 061 338

Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii
al. Niepodległości 147
budynek Sabinki, pokój 26
02-554 Warszawa
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
Rejestracja online
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe