Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Doradztwo edukacyjno-zawodowe, kierowanie rozwojem i coaching : Opinie
Podyplomowe studia "Doradztwo edukacyjno-zawodowe, kierowanie rozwojem i coaching"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 

Zajęcia zorganizowane na wysokim poziomie, ciekawie prowadzone, większa część zajęć prowadzona była w formie warsztatów, z  naszym aktywnym uczestnictwem. Od samego początku bardzo dobra organizacja; dbałość o szczegóły, świetny przepływ informacji przez kontakt mailowy i telefoniczny. Przez cały czas studiów czuło się wsparcie naszych opiekunów. Miłym zaskoczeniem było dla mnie to, iż część zajęć (w drugim semestrze) zorganizowano pod potrzeby, na prośbę grupy.
Studia Podyplomowe na SGH dały mi to co powinny mi dać, czyli wiedzę, możliwość poszerzenie horyzontów, inne spojrzenie na tematy, którymi się już bardzo długo zajmuję, solidną podstawę do dalszego doskonalenia moich kompetencji.
Ze świadectwem z tych studiów na pewno będę mogła podejmować o wiele więcej zleceń na szkolenia, a to w duży sposób poprawi mój budżet domowy – na to liczę. Bardzo mi się też podoba idea coachingu.
Znaczna część zajęć prowadzona jest w formie warsztatów lub innych metod interaktywnych, co pozwala na rozwój praktycznych umiejętności i wymianę wiedzy oraz doświadczenia z innymi. Wykładowcy przedstawiają narzędzia do wykorzystania w pracy doradcy zawodowego, coacha, czy eksperta ds. zarządzania kompetencjami, ale także - co ważniejsze - starają się przekonać, że nie ma narzędzi uniwersalnych i podpowiadają, jak je tworzyć samemu. Wartością dodaną są przygotowywane na koniec studiów prace dyplomowe; swoją będę mogła wdrożyć niebawem w praktyce w swojej działalności biznesowej.
Dla mnie osobiście ta 9 miesięczna przygoda  to czas zdobywania wiedzy i doświadczeń, możliwość dotknięcia tematów z obszaru rozwoju osobistego i spojrzenia w głąb siebie. Decydując się na ten kierunek dałam sama sobie szansę na doskonalenie siebie. W czasie godzin wykładów i warsztatów wypracowałam nowy poszerzony właśnie o przekazaną mi wiedzę wizerunek relacji interpersonalnych.
Było warto, było fajnie, będę długo jeszcze czerpać z "naładowania umysłu", którego doświadczyłam przez 9 miesięcy SP w SGH. Piszę piórem, które dostałam, piję czarną kawę z czarnego kubka SGH, czytam publikacje, które dostałam.

Opinia o SP Doradztwo Zawodowe, Kierowanie Rozwojem i Coaching absolwentów VI edycji
Opinia o SP Doradztwo Zawodowe, Kierowanie Rozwojem i Coaching absolwentów VII edycji