Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe studia Doradztwo edukacyjno-zawodowe, kierowanie rozwojem i coaching : Rekrutacja
Podyplomowe studia "Doradztwo edukacyjno-zawodowe, kierowanie rozwojem i coaching"
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wymagania rekrutacyjne

 
​Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie rezerwacji miejsc poprzez rejestrację w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych SGH

REKRUTACJA ONLINE

Przewidywana liczba miejsc: około 26 osób.

Dobór przedmiotów do programu studiów i sposób ich prowadzenia powoduje, że od słuchaczy nie wymagamy wykształcenia ekonomicznego. Wśród słuchaczy mamy absolwentów kierunków ekonomicznych, ale także wielu absolwentów kierunków humanistycznych, technicznych i innych, pracowników przedsiębiorstw, instytucji publicznych (centralnych i lokalnych), organizacji pozarządowych, menedżerów i właścicieli firm, przedstawicieli instytucji rynku pracy, środowisk szkolnych, tzw. „wolnych strzelców” ( w tym coachów, doradców zawodowych, specjalistów z dziedziny zarządzania kapitałem ludzkim) pragnących rozwijać swoje kompetencje z tematyki studiów, jak i osoby, które dopiero planują rozpocząć działalność w obszarach związanych z zarządzaniem kompetencjami, doradztwem zawodowym, coachingiem i kierunkach pokrewnych.

Istnieje możliwość ubiegania się o sfinansowanie kosztów studiów podyplomowych przez powiatowe urzędy pracy (dotyczy osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne lub poszukujące pracy; szczegóły na stronach internetowych powiatowych urzędów pracy).
 
Wymagane dokumenty:
  • umowa o warunkach odpłatności za studia (wzór umowy),
  • formularz aplikacyjny (generowany w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych),
  • odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów co najmniej pierwszego stopnia.
 

 czesne

 

​Opłata za całość studiów wynosi 6500 zł (w przypadku płatności w ratach: I rata 3800 zł  przy złożeniu dokumentów; II rata 2700 zł płatna przed końcem I semestru).

Czesne obejmuje koszt materiałów dydaktycznych (w tym książek i czasopism), a także wydania świadectwa ukończenia studiów.

Numer konta

Numer konta do wpłaty generowany  jest indywidualnie dla każdego słuchacza po zarejestrowaniu się na daną edycję studiów w Informatycznym Systemie Studiów Podyplomowych.