Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Compliance : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia Compliance
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
​Zagadnienia z zakresu compliance stanowią niezwykle ważny obszar skutecznego zarządzania działalnością przedsiębiorstw, co znajduje odzwierciedlenie m.in. na rynku pracy poprzez rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważna w działalności organizacji jest identyfikacja, kontrola i zarządzanie ryzykiem. i w konsekwencji przykłada dużą wagę do kompetencji osób, które zajmują stanowiska związane z tym obszarem. Rosnące znaczenie compliance potwierdza też tocząca się debata publiczna na ten temat, działania organów państwa oraz zainteresowanie mediów.

Program Podyplomowych Studiów Compliance został stworzony przez doświadczonych praktyków, pod nadzorem Rady Programowej Szkoły Głównej Handlowej. Mamy nadzieję, że studia pozwolą Państwu zdobyć oraz usystematyzować niezbędną specjalistyczną wiedzę teoretyczną i praktyczną, umocnią Państwa pozycję zawodową oraz pomogą w osiągnięciu sukcesów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.