Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Compliance : Compliance
Podyplomowe Studia Compliance
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Compliance

 
Celem podyplomowych studiów compliance jest przekazanie wiedzy w zakresie efektywnego tworzenia i kształtowania polityki compliance w organizacji. Wiedza specjalistyczna zdobyta i pogłębiona w trakcie studiów winna mieć praktyczne zastosowanie w praktyce.

Podczas zajęć Słuchacze nabędą niezbędne umiejętności oraz zapoznają się ze standardami organizowania i wdrażania polityki compliance, skutecznym wykorzystywaniem różnorodnych instrumentów prawnych oraz etycznych w ramach jednostek administracji publicznej, jak i przedsiębiorstw.

Wykładowcami oraz prelegentami będą specjaliści (compliance oraz prawnicy), którzy w ramach swojej praktyki zawodowej mają do czynienia z różnymi zagadnieniami z zakresu compliance.
 

 Dlaczego Warto

 
Zagadnienia z zakresu compliance stanowią niezwykle ważny obszar skutecznego zarządzania działalnością przedsiębiorstw, co znajduje odzwierciedlenie m.in. na rynku pracy poprzez rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważna w działalności organizacji jest identyfikacja, kontrola i zarządzanie ryzykiem. i w konsekwencji przykłada dużą wagę do kompetencji osób, które zajmują stanowiska związane z tym obszarem. Rosnące znaczenie compliance potwierdza też tocząca się debata publiczna na ten temat, działania organów państwa oraz zainteresowanie mediów.

Program Podyplomowych Studiów Compliance został stworzony przez doświadczonych praktyków, pod nadzorem Rady Programowej Szkoły Głównej Handlowej. Mamy nadzieję, że studia pozwolą Państwu zdobyć oraz usystematyzować niezbędną specjalistyczną wiedzę teoretyczną i praktyczną, umocnią Państwa pozycję zawodową oraz pomogą w osiągnięciu sukcesów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Agnieszka Łukasiewicz
tel. 22 564 92 63
e-mail: Agnieszka Łukasiewicz

Instytut Bankowości
ul. Wiśniowa 41
02-520 Warszawa
budynek W, pokój 76

 


 

 Nowy kierunek

 

  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
Studia podyplomowe