Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Compliance : Compliance
Podyplomowe Studia Compliance
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Compliance

 
Celem podyplomowych studiów compliance jest przekazanie wiedzy w zakresie efektywnego tworzenia i kształtowania polityki compliance w organizacji. Wiedza specjalistyczna zdobyta i pogłębiona w trakcie studiów winna mieć praktyczne zastosowanie w praktyce.

Podczas zajęć Słuchacze nabędą niezbędne umiejętności oraz zapoznają się ze standardami organizowania i wdrażania polityki compliance, skutecznym wykorzystywaniem różnorodnych instrumentów prawnych oraz etycznych w ramach jednostek administracji publicznej, jak i przedsiębiorstw.

Wykładowcami oraz prelegentami będą specjaliści (compliance oraz prawnicy), którzy w ramach swojej praktyki zawodowej mają do czynienia z różnymi zagadnieniami z zakresu compliance.
 

 Dlaczego Warto

 
Zagadnienia z zakresu compliance stanowią niezwykle ważny obszar skutecznego zarządzania działalnością przedsiębiorstw, co znajduje odzwierciedlenie m.in. na rynku pracy poprzez rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak ważna w działalności organizacji jest identyfikacja, kontrola i zarządzanie ryzykiem. i w konsekwencji przykłada dużą wagę do kompetencji osób, które zajmują stanowiska związane z tym obszarem. Rosnące znaczenie compliance potwierdza też tocząca się debata publiczna na ten temat, działania organów państwa oraz zainteresowanie mediów.

Program Podyplomowych Studiów Compliance został stworzony przez doświadczonych praktyków, pod nadzorem Rady Programowej Szkoły Głównej Handlowej. Mamy nadzieję, że studia pozwolą Państwu zdobyć oraz usystematyzować niezbędną specjalistyczną wiedzę teoretyczną i praktyczną, umocnią Państwa pozycję zawodową oraz pomogą w osiągnięciu sukcesów zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Agnieszka Łukasiewicz
tel. 22 564 92 63
e-mail: Agnieszka Łukasiewicz

Instytut Bankowości
ul. Wiśniowa 41
02-520 Warszawa
budynek W, pokój 76

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Nowy kierunek

 

  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe