Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Coachingu : Wykładowcy
Podyplomowe Studia Coachingu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Wykładowcy

 

Nasi wykładowcy to czołowi i bardzo doświadczeni profesjonalni coachowie, trenerzy, nauczyciele akademiccy, doradcy, psychologowie i szkoleniowcy. Łączą oni wysoki poziom umiejętności dydaktycznych z doświadczeniem praktycznym. Dzięki stałemu systemowi oceny jakości nauczania, nasi wykładowcy nieustannie się rozwijają i stanowią sprawdzony zespół. Oto oni:

Łada Bobrowska-Drozda - Konsultantka, szkoleniowiec i coach z 20-letnim  doświadczeniem w pracy kadrą menedżerską oraz doświadczeniem biznesowym. Od 14 lat pracuje w Konsorcjum Doradczo Szkoleniowym (House of Skills). Od 8 lat wykłada i superwizuje studentów na Podyplomowym Studium Coachingu i Mentoringu SWPS. Coach, członek ICC, z wykształcenia psycholog. Jej klienci coachingowi to głównie liderzy, kadra menedżerska najwyższego i wyższego szczebla. Celem prowadzonych przez Ładę procesów rozwojowych jest wspieranie drogi do sukcesu danego człowieka poprzez poszerzanie jego samoświadomości. Kilka razy usłyszała od klientów: otworzyłaś mi na coś oczy; to, co powiedziałaś zmieniło moje myślenie. Miarą rozwoju jest np. gdy pod wpływem rozmów z nią ludzie sami kwestionują swoje przekonania, opinie. Jej misją jest łączenie: ludzi pozornie sobie odległych, zjawisk zdawałoby się całkiem odmiennych, podejść uznawanych za skrajne. Lubi towarzyszyć ludziom w rozwoju. Ciekawią ją ich wybory, potrzeby, motywacje; umie słuchać i zadawać trafne pytania. W różnorodności ludzkich zachowań dostrzega charakterystyczne, indywidualne mechanizmy. Wiedza psychologiczna pozwala jej sięgać pytaniami do ich źródeł. W ten sposób dociera do ludzkich postaw. Lubi malarstwo m in. J Nowosielskiego, W Fangora, czytanie książek, jazdę na rowerze, śpiewanie, teatr, las i smak truskawek wczesnym latem. Odpoczywa gotując dla rodziny i przyjaciół.

Grażyna Borowska -  Akredytowany Coach i Business Coach ICC; Ukończone szkolenie T. Harv Eker Signature Program -” Train The Trainer Certyfication”, Londyn 2013; Kurs Organization & Relationship Systems Coaching (ORSC),  Paryż 2012 -2013; Akredytowany trener  Insights DiscoveryTM - Personal Effectiveness oraz konsultant Insights DiscoveryTM - Full Circle; Akredytowany konsultant Extended DISC i Facet5. Posiada doświadczenie na stanowiskach koordynatora szkoleń, kierownika szkoleń, konsultanta personalnego ds. rekrutacji i trenera biznesu. Prowadzi szkolenia z zarządzania w tym z rekrutacji, coachingu i  mentoringu.  Przeszkoliła ponad 3000 menedżerów. Ma za sobą ponad 500 sesji coachingowych. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Kilkanaście lat kariery zawodowej związanej ze szkoleniami. Pracowała na stanowisku koordynatora szkoleń i  na stanowisku kierownika szkoleń Polkomtel S.A. (GSM Plus). Brała udział we wdrażaniu systemu ocen pracowniczych i systemu badania efektywności szkoleń w Polkomtel S.A. Jest autorką scenariuszy szkoleń multimedialnych przygotowujących do rozmów oceniających (dla kadry kierowniczej i pracowników). Prowadziła wykłady na konferencjach i studiach podyplomowych na temat szkoleń i rozwoju pracowników. Od ponad 6 lat pracuje jako coach. W obszarze coachingu posiada doświadczenie w pracy z kadrą menedżerską, specjalistami i trenerami biznesu. Od ponad 15 lat pracuje jako trener- konsultant. Z dużymi sukcesami prowadzi cykle warsztatów w ramach projektów Talent Management w segmencie bankowym, telekomunikacyjnym, logistycznym i produkcyjnym. Jej głównym zadaniem w tych projektach jest przygotowanie kandydatów do objęcia stanowisk kierowniczych. W ramach tych programów przygotowała również grupy mentorów do pełnienia roli opiekunów młodych talentów. Główne obszary specjalizacji w szkoleniach to: zarządzanie zespołem, szkolenia dla trenerów, mentoring i coaching. W ramach metodologii Insights przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu komunikacji i zarządzania, dla specjalistów i kadry kierowniczej wszystkich szczebli. Koncepcję typów Insights  i Extended DISC wykorzystuje również w pracy coachingowej. Jest współautorką koncepcji coachingu rodzinnego w Polsce oraz koordynatorem i wykładowcą UTW Karan. Pracuje również w projektach promujących integrację międzypokoleniową oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych i młodzieży uzależnionej. Jako coach pracowała z: Alpla  Sp. z o.o.,At Media Group, Cyfrowy Polsat, CEMEX, Chr. Hansen Poland, europejski Instytut Rozwoju Kadr, Hay Group, IT Expert, KARAN Katolickie Stowarzyszenie Antynarkotyczne, Oriflame Product Poland, Perfekt Image, PKP Nieruchomości, Polkomtel S.A. (GSM Plus), Polska Grupa Energetyczna, Telekomunikacja Polska S.A.,Time S.A, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Łódzki, Vision Express, Wyższa Szkoła Mazowiecka.

Robert Buszta - Absolwent psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znakomity trener/coach (i praktyk) z zakresu zarządzania: strategią, ludźmi, badań modeli kompetencyjnych i komunikacji w organizacjach gospodarczych. Prelegent licznych konferencji i seminariów. Uczył się i współpracował z: Aleksiej Sitnikow (NLP), Anthony Robbins (Motywacja), Marshall Goldsmith (Coaching), Wojciech Eichelberger (Stres). W praktyce wykorzystuje doświadczenie współpracy z Tonym Buzanem (Szybkie Czytanie), Brianem Tracy (Psychologia Biznesu i Sprzedaży). Od 1988 roku popularyzator technik pracy umysłowej (szybkie uczenie się: reguły treningu pamięci, technik notowania, zasady nauki szybkiego czytania i efektywnego studiowania) opartych o koncepcje angielskiego psychologa Tonego Buzana, w tym szczególnie programu „Use Your Head” (Rusz Głową). Założyciel jedynej w Polsce Akademii Szybkiego Czytania (’96). Inicjator i organizator Mistrzostw Polski w Szybkim Czytaniu (8 edycji). Założyciel i Dyrektor Instytutu Metod Edukacji IMPULS. Od 1988 roku przeszkolił ok. 400 000 osób. Prowadził projekty dla ponad 5000 firm, w tym coaching dla ponad 3000 osób. W latach 1992-2002 Menedżer Kontraktowy, wprowadził na rynek polski kilka międzynarodowych marek. W latach 1992-2015 Menedżer Kontraktowy:

 • Dyrektor ds. Artystycznych Towarzystwo Artystyczne VIDAR.
 • Dyrektor Generalny w Instytucie Metod Edukacji IMPULS.
 • Dyrektor Handlowy Bussiness Foundation i Fundacji „Teraz Polska” – 2 edycje.
 • Dyrektor Handlowy Pierwszej Prywatnej Agencji Badań Rynkowych i Społecznych DEMOSKOP – wprowadzenie metody THOMAS INTERNATIONAL.
 • Dyrektor Marketingu Reaserch University Network – Badania Rynkowe i Społeczne.
 • Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu IBR FOCUS - Badania Rynku i Opinii Publicznej.

Założyciel Akademii Szybkiego Czytania – autor metody i podręcznika do nauki szybkiego czytania, wyd. IMPULS 2004 r. Pomysłodawca i organizator Mistrzostw Polski w szybkim czytaniu – 8 edycji. Dyrektor ds. szkoleń i rozwoju oraz Członek Zarządu w Tracy College International – wprowadzenie na rynek Polski marki Brian Tracy i INSIGHTS. Współzałożyciel i Wiceprezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Ambasador www.Projektu21.eu. Mistrz na warsztatach interdyscyplinarnych Agaty Steczkowskiej – 6 edycji.
Ekspert Fundacji Instytut Copernicus – współautor książki „Jak korzystać z wiedzy ekspertów zewnętrznych” wyd. EMKA 2011 r. Autor kursu e-learning pt. Umiejętność komunikowania się w Firmie 2014 r. Przewodniczący Rady Programowej IABC/Poland - Międzynarodowe Stowarzyszenie Ekspertów ds. Komunikacji w Biznesie Polska. Przewodniczący Rady Programowej International Association for Communication and Leadership. Współpracuje na stałe z Tracy College International i Learning Method’s Group – Tony Buzan. Licencjonowany trener strategicznych gier symulacyjnych dla biznesu.

Adam Dębowski - psycholog biznesu, doradca biznesowy, przedsiębiorca, mediator. Od 2006 specjalizuje się w zarządzaniu i zarządzaniu zmianą. Współwłaściciel trzech firm (doradztwo, nowe technologie, zdrowie). Twórca innowacyjnej koncepcji rozwoju kompetencji przywódczych, zarządzania zmianą i oporem CVP (Change Value Process) oraz rocznego programu rozwoju menadżerów i Liderów CVP Program. Uczy jak uwalniać się od blokad, oporów, które nas ograniczają oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menadżer, szef radzić sobie z obawami przed zmianą. Pracuje z liderami na poczuciem przytłoczenie, przemęczenia, natłokiem negatywnych emocji i stresem. Wykłada na wyższych uczelniach, szkolił się w USA, UK i Australii. Specjalizuje się w koncepcjach Leadership 3.0, Inner Leadership. Charakteryzują go silne wartości, łączenie doświadczenia biznesowego jako przedsiębiorca, lider, menadżer z psychologiczną i doradczą pracą. W pracy doradczej przede wszystkim angażuje się jak we własną firmę, w pełni i na 100%, skupia się na tym, aby w jak najkrótszym czasie dać jak najwięcej konkretnych efektów. Nie szkoli, ale wspiera w osiągnięciu konkretnych efektów i zmian. Kluczowe pytanie Adama, które często zadaje innym: Co Cię powstrzymuje? Ile byś osiągnął, gdybyś poradził sobie z tym, co Cię powstrzymuje. Zapraszany jako ekspert do mediów: TVN, TVP, Polsat, Polskie Radio, Forbes, Gazeta Prawna. Prowadził szkolenia i procesy doradczo-coachingowe dla liderów z takich firm: Orange, Google, Allegro, Alshaya, Smyk, LOT, Dell, P&G, RWE, PGNiG, Mars, GJ, X-Trade Brokers, czy ING. Autor książki “Proste, ale ważne w zarządzaniu” - premiera październik 2016 (www.prostealewazne.pl) bloga (www.adamdebowski.pl ) i videobloga( www.youtube.com/adamdebowskpl ) o zarządzaniu zmianą, zarządzaniu ludźmi i firmą oraz platformy online z zakresu rozwoju cech i kompetencji menadżerskich, coachingowych, integralnych, psychologicznych: adamadebowski.pl. cyklu online www.60sekundmanagera.pl; idei: Czytanie 3.0 (łączenie czytelnika książki z autorem poprzez internet, aby powstał dialog między czytelnikiem a twórcą) koncepcji: KorpoGry, Paradoksy Biznesu i Pułapki umysłu lidera - które opisują powszechne, ale nieoczywiste zjawiska w biznesie i zarządzaniu.

Kalina Grela-Łężak -  Executive Coach, Master & Team Coach,  Coach EMCC ( European Mentoring & Coaching Council ) z Akredytacją  EIA Practitioner,  Dyrektor Zarządzający w Norman Benett, Psycholog. 15 lat doświadczeń jako trener biznesu,  coach i konsultant. Tworzyła i prowadziła szkolenia, projekty HR i systemy rozwoju w organizacjach. Zajmowała się rekrutacją, selekcją, Executive Search.  Projektowała i prowadziła projekty oceny potencjału takie jak Development Centre, systemy ocen, audyty wewnątrzorganizacyjne. Od 2005 aktywnie pracuje jako Executive Coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w organizacjach. Prowadzi również sesje Life Coachingu pomagając osiągać życiowe cele i harmonię wewnętrzną. Pracowała projektowo dla: Ernst & Young, NIK, PZU, PKO SA, Polkomtel, Siemens, BSH, Philips, Wydawnictwo G+J, Roche Diagnostics, Tchibo, Whirlpool, Rigips, Skanska i inne. Współpracowała z Brytyjską firmą coachingową przy międzynarodowym programie Senior Leadership Development Program jako Executive Coach dla wyższej kadry menedżerskiej w SONY. Kalina Grela  jest również Supervisorem dla coachów i mentorów oraz wykładowcą kursu akredytowanego przez EMCC -  Coacha Praktyka Biznesu w Norman Benett.  Obecnie przygotowuje się do roli Assessora w EMCC. W 2009 r była współtwórcą powstania EMCC w Polsce ( European Mentoring & Coaching Council Poland) W latach 2009 – 2012 pełniła funkcje Vice Prezesa Zarządu. Z wykształcenia psycholog o specjalizacji psychologia społeczna i psychoterapia, absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Poza tym:  Praktyk i Master NLP,  absolwentka kursów u Roberta Diltsa, Arnolda Mindla, David Clutterbucka,  Lukasa Derksa,  terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowań I i II stopnia,  licencjonowany konsultant MBTI ® ( Myers-Briggs Type Indicator ) narzędzia do badania osobowości i rozwoju własnego potencjału.

Romeo Grzębowski - Partner w firmie TIME FOR TEAM oraz Prezes Zarządu Extended DISC Polska  – firmy specjalizującej się w diagnozowaniu potencjału pracowników. Doświadczenie zdobywał m.in. jako: HR Manager – Xerox Polska, konsultant – Nicholson International, praktykant – Harley-Davidson Motor Company. Ukończył Advanced Management Program na IESE Business School, University of Navarra. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, ukończył także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Kadrami oraz „Intern Program in Organization and Human Resources Development” organizowany przez University Associates w Stanach Zjednoczonych. Posiada certyfikat Coach’a ICC, jest licencjonowanym konsultantem programu Leading Bold Change™.  Romeo specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, realizacji programów podnoszących efektywność zespołów, coachingiem dla wyższej kadry menedżerskiej oraz warsztatach Leading Bold Change™. Pasjonuje się sportami zespołowymi, w szczególności koszykówką. Wspiera profesjonalne i amatorskie zespoły sportowe w budowaniu efektywnej współpracy.

Piotr Jaworski - Certyfikowany audytor, coach, mentor oraz trener z blisko 15-letnim doświadczeniem. Uznany ekspert w zakresie systemów zarządzania i kontroli. Bogate doświadczenie w tym zakresie zaczął zdobywać już od końca lat 90-tych jako koordynator Programu Europejskiego w Instytucie Spraw Publicznych. Po zakończeniu konfliktu na Bałkanach wdrażał plan pokojowy OBWE w Kosovie, Serbii i Macedonii. Szef zespołów audytu w największych polskich przedsiębiorstwach oraz agencji rządowej. Jako właściciel firmy doradczej wdrażał systemy zarządzania ryzykiem w kilkuset jednostkach publicznych, w tym w największych polskich miastach i uczelniach. Współzałożyciel Miejsca Otwartego Coachingu. Uzyskał status eksperta DG REGIO Komisji Europejskiej. Jako szef Collegium Mentorów wdrażał programy mentorskie i szkolił z tego zakresu organizacje biznesowe, publiczne i pozarządowe. Mentoring i coaching w cudowny sposób łączy wszystkie jego doświadczenia zawodowe. Jako wieloletni audytor (CGAP, Min. Finansów) potrafi słuchać i rozumieć. Jako doświadczony trener (grubo ponad 4000 godzin szkoleń) wie jak ważna jest „dobra chemia” z klientem. Natomiast przekonanie o tym, że rada jest dobra tylko wtedy gdy pasuje do klienta, to jego doświadczenie jako konsultanta (m.in. ekspert Komisji Europejskiej). Absolwent SGH, Akademii L. Koźminskiego oraz UMCS. Swoją pasję związaną z rozwojem osobistym i zarządzaniem rozwijał m.in. w Norman Benett Academy, ALK, IIA Global, Collegium Wratislaviense. Wielki miłośnik wsi. To właśnie tam, wraz z żoną i czwórką dzieci, mieszka, uprawia winorośla i hoduje karpie. Odpoczywa biegając po lesie i słuchając dobrej muzyki z amerykańskiej wsi - blues i americana.

Magdalena Kulicka - PCC, CPCC, ORSC – jest certyfikowanym coachem ICF na poziomie PCC (Professional Certified Coach), ukończyła kurs w postaci certyfikacji w szkole The Coaches Training Institute CPCC, jest pasjonatem coachingu, który prowadzi w ramach własnej firmy Coaching Human Capital. Jej klientami są osoby top executive, managerowie, a także klienci prywatni. Od 2010r. ukończyła kursy dotyczące prowadzenia team coachingu oraz coachingu relacji i systemów, prowadzi procesy team coachingowe oraz warsztaty z leadershipu dla kadry menedżerskiej. Jest psychologiem z wykształcenia, ze specjalizacją Psychologii Organizacji i Pracy, przez wiele lat pracowała jako nauczyciel akademicki na U.W. oraz jako trener i doradca biznesowy, następnie jako Dyrektor Personalny. Od 2003r. jest zafascynowana coachingiem i możliwościami pracy z indywidualnymi ludźmi oraz z zespołami, które ta metoda oferuje.

Robet Łężak – Coach EMCC (European Mentoring & Coaching Council) z akredytacją EIA na poziomie PRAKTITIONER, Trener i Menedżer z 20 letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Robert Łężak prowadzi zajęcia z coachingu w Norman Benett Academy oraz na Akademii Leona Koźmińskiego. Od 2008 Robert Łężak aktywnie pracuje jako coach rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Prowadzi superwizje grupowe i indywidualne oraz sesje Coachingu Managerskiego, Coachingu dla Przedsiębiorców i Life Coachingu. Master & Team Coach, Project Manager Coaching Travel, Marketing Manager Norman Benett. Obecnie kończy kurs europejskiego asesora w EMCC. Robert Łężak  jest też Project Managerem odpowiedzialnym za rozwój produktu rozwoju osobistego w czasie podróży – Coaching Travel w firmie Norman Benett. Zrealizował podróże z coachingiem do takich miejsc na świecie jak: Kreta, Madera, Sycylia, Jamajka, Indie. Robert Łeżak to również koordynator infosfery i Marketing Manager Norman Benett Group. Trener i koordynator projektów szkoleniowych. Zaprojektował i prowadził cykl szkoleń w ramach Europejskich Fuduszy Społecznych między innymi z tematyki tworzenia stron internetowych, kursy doszkalające i coaching. Absolwent studiów podoplomowych z Zarządzania Projektami Informatycznymi w Polskim Towarzystwie Informatycznym. Praktykujący jogin, uczeń medytacji i absolwent studiów buddyjskich  tybetańskiej szkoły Karma Kamtzang. Podróżnik, filmowiec, dive master z 10 letnim doświadczeniem, paralotniarz z 15 letnim doświdczeniem. W prowadzonych przez siebie projektach łączę elementy świadomej aktywności poznawczej poprzez doświadczanie, przeżywanie, eksperymentowanie i praktykę zręcznych metod jako cel w rozwoju osobistym i duchowym oraz spójności wewnętrznej. Uczestnicy projektów osiągając swoje cele otrzymują efekt w postaci lepszego zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości, harmonii społecznej oraz wyostrzonej optyki intuicyjnej a co za tym idzie osiągania lepszych wyników osobistych i biznesowych.
Robert Łężak ukończył kursy coachingowe:

 • Coach Praktyk Biznesu EMCC European Mentoring & Coaching Council na poziomie Practitioner EQA Europewan Quality Award
 • Master & Team Coach zgodnym z kodem etycznym EMCC European Mentoring & Coaching Council
 • Art Coaching zgodnym z kodem etycznym EMCC European Mentoring & Coaching Council
 • Game Coaching zgodnym z kodem etycznym EMCC European Mentoring & Coaching Council
 • Hipnoza jako dynamiczne narzędzie zmiany w coachingu


Anna Malagowska - jest z wykształcenia psychologiem. Od dwudziestu lat zajmuje sie prowadzeiem warsztaów i szkoleń, głównie w obszarze umiejetności kierowania zespołem. Od dziesięciu lat posiada certyfikat ICC i jest coachem. Pracuje przede wszystkim z kadrą zarządzającą sredniego i wyższego szczebla. Specjalizuje się się w obszarze team coachingu i dzięki tej metodzie wspiera rozwój realnych zespołów. Od wielu lat współpracuje z uczelniami na terenie całej Polski: Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Łódzki.

prof. dr hab. Jacek Miroński - pracuje w Instytucie Międzynarodowego Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH).  Kierownik Studiów Podyplomowych Coachingu oraz Studiów Podyplomowych Public Relations w SGH. Pełnił funkcję Dyrektora Akademickiego Międzynarodowego programu CEMS MIM w SGH oraz kierownika Zakładu Komunikacji w Biznesie w SGH. Jego główne zainteresowania badawczo-naukowe i dydaktyczne koncentrują się wokół zachowań organizacyjnych, zarządzania zasobami ludzkimi, przywództwa, władzy i polityki w organizacji, komunikacji w biznesie i zarządzania międzykulturowego. Wykłada na studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktorskich oraz MBA m.in. w SGH, w University  of Minnesota (USA), Aalto University (Finlandia), ESADE University (Hiszpania). Prowadził szereg projektów szkoleniowych i doradczych m. in. na zlecenie Krajowej Izby Gospodarczej, UNIDO, Canal Plus, PZU, Bosch i Samsung. Brał udział przy opracowywaniu ekspertyz dla szeregu polskich i zagranicznych firm. Pracował w Procter & Gamble Polska. Był dyrektorem d/s promocji Radia Zet. Jako stypendysta Fundacji Fulbrighta przebywał w Columbia University w Nowym Jorku (USA). Otrzymał roczne stypendium badawcze Japan Foundation na Uniwersytecie Hosei w Tokio (Japonia). Stypendysta Kosciuszko Foundation  w Universtity of Minnesota (USA). Otrzymał także Fulbright Senior Advanced Research Award na przeprowadzenie projektu badawczego w University of Minnesota (USA). Odbywał wizyty i staże naukowe na uniwersytetach w Kanadzie i Szwecji. Jest autorem licznych publikacji, m.in. książek „Homo administratus, czyli człowiek w naukach o zarządzaniu” i „Władza i polityka w przedsiębiorstwie".

Rafał Nykiel jest doświadczonym coachem i międzynarodowym trenerem coachingu i team coachingu International Coaching Community – organizacji zrzeszającej i kształcącej coachów na całym świecie, której kursy zostały wyróżnione nagrodą EQA EMCC. Ukończył socjologię oraz marketing  na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją przygodę z coachingiem rozpoczął w 2003 roku. Od 2007 lat dzieli się swoimi doświadczeniami na szkoleniach certyfikacyjnych (metodologia holistyczna ICC), gdzie certyfikował ponad 500 coachów, a także na  studiach  podyplomowych z zakresu coachingu, między innymi na SGH, WSM Politechnice Łódzkiej oraz Uniwersytecie Łódzkim. Pracuje z klientami indywidualnymi w korporacjach, oraz osobami prywatnymi, a także zespołami. Jest autorem wielu programów szkoleniowych dla coachów, trenerów oraz superwizorów coachingu. Propagator ujęcia systemowego i holistycznego w coachingu. Twórca encyklopedii coachingu oraz bazy coachów znajdzcoacha.pl.

dr Mirosław Oczkoś - Właściciel firmy doradczo- szkoleniowej „OCZKOŚ PERFECT IMAGE”. Aktor, reżyser filmowy i telewizyjny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Podyplomowych studiów Public Relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doradca i mentor wizerunkowy ludzi biznesu, polityki, show biznesu. Specjalista w zakresie autoprezentacji, mowy ciała, budowy wizerunku, technik manipulacyjnych, elementów retorycznych oraz pracy głosem. Trener/konsultant min. polityków, menadżerów. Specjalista w budowaniu wizerunku firm i osób indywidualnych. (20 lat doświadczeń). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, budowania i zarządzania skutecznymi zespołami w firmie, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania oraz wiedzę z zakresu psychologii. Konsultant marketingu politycznego. Komentator TVN24, TVN, TVP Info, TVP, Polsat News oraz stacji radiowych np. Trójka, Jedynka, Czwórka, PR24. Szkoli przedstawicieli najpoważniejszych firm w Polsce realizując programy szkoleniowe w formie wykładów, warsztatów praktycznych, Coachingu. Prowadzi mentoring  dla ludzi biznesu i show biznesu. Od 16 lat prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Public Relations przy Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i Uniwersytecie Łódzkim. Członek Akademii Ekspertów PR. Był moderatorem w kilku konfliktach społecznych. Autor książek „Abecadło mówienia”, „Sztuka Poprawnej Wymowy czyli o Bełkotaniu i Faflunieniu ” „ Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców”, Sztuka Mówienia bez Bełkotania i Faflunienia”. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów prasowych na temat wystąpień publicznych, autoprezentacji i mowy ciała. (Public Relations- rozdział książki dla wydawnictwa SGH, a także artykuły w Pracuj.pl, Koneser, Dlaczego).

Małgorzata Olszanowska -  Konsultantka, trenerka i coach z wieloletnim doświadczeniem w pracy z liderami i menadżerami na wielu poziomach różnych organizacji i branż. Z wykształcenia pedagog społeczny. Od kilkunastu lat pracuje dla Konsorcjum Doradczo Szkoleniowego (House of Skills) przygotowując i realizując projekty doradcze   i  rozwojowe. W ramach specjalizacji koncentruję się na obszarze przywództwa  i takich jego aspektach jak szeroko rozumiany dialog w organizacji, podejście coachingowe, zarządzenie zmianą i radzenie sobie ze stresem w kontekście równowagi życiowo zawodowej. Przygotowywała i realizowała także programy dla trenerów. Jako Certyfikowany coach International Coaching Community (ICC) wspiera Liderów w rozwoju i zmianach. Jest certyfikowanym trenerem w wielu programach m.in: Przywództwa sytuacyjnego SLII® – The Ken Blanchard Companies Fierce Conversations®, Fierce Accountability® i Fierce Generations® a także Optimal Motivation® Przygotowywała i adaptowała do polskich realiów programy licencyjne m.in.: Fierce Conversations® OdWażne rozmowy.

Grzegorz Turniak -  praktyk biznesu, przedsiębiorca, inspirujący mówca. Niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu. Mingling maven – poprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla przeszło 100.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy i do 2013 roku prowadził firmę BNI Polska. Od 2013 roku jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Poprzednio: Prezes BNI Polska, Country Manager Jobpilot Polska; HR Sector Sales Manager – SAP Polska; Managing Director – Neumann Management Institute; Dyrektor Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio). Nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College). Certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2003 członek Zarządu PSZK. Od 2006 do 2016 Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Wykłada na studiach podyplomowych SGH, na Politechnice Warszawskiej, ALK, UW. Jest współautorem książek: “Alchemia Kariery” z J. Santorskim, “Profesjonalny networking” z R.Wendtem, “Praktyczny poradnik networkingu” z W. Antosiewiczem, "Zanurz się w błękitnym oceanie. z K. Rumianowskim.

dr Dariusz Użycki: ur. w styczniu 1964 roku. Po studiach na Wydziale Mechanicznym (1987) pracował przez rok jako inżynier odpowiedzialny za eksploatację techniczną pojazdów. Następnie kontynuował pracę naukowo-badawczą na uczelni, uzyskując w 1993 roku tytuł doktora nauk technicznych. Na początku pozaakademickiej kariery pracował jako Training Manager w jednej z wiodących firm produkujących sprzęt gospodarstwa domowego (Whirlpool Polska), działając na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Następnie rozpoczął pracę w jednej z największych  firm doradztwa personalnego w Europie (Mercuri Urval), początkowo jako konsultant później jako Branch Manager i Country Manager w Polsce z pełną odpowiedzialnością P&L. W latach 2007 – 2013 był Dyrektorem Zarządzającym  Deininger Consulting Sp. z o.o. w Warszawie, spółce córce czołowej niemieckiej firmy Executive Search. Odpowiadał za teren Europy Środkowo-Wschodniej łącznie z Rosją i tzw. krajami CIS. Od lutego 2014 pełni funkcję Head of Industrial Sector CEE&CIS w firmie Pedersen & Partners (Executive Search). Legitymuje się projektami prowadzonymi od Francji po Kazachstan i syberyjską część Rosji. Poza standardową aktywnością w obszarze doradztwa personalnego jest stałym lektorem prowadzącym autorski przedmiot w ramach SGH-MBA oraz Canadian Executive MBA. Jest także Guest Speakerem zapraszanym regularnie na konferencje tematyczne. Tematyka jego zajęć obejmuje głównie takie zagadnienia, jak: przywództwo, autorefleksja, komunikacja, planowanie rozwoju kariery, budowanie równowagi życiowej menedżerów (dążenie do stanu określanego jako „Dobre Życie”). Przekaz jest kierowany przede wszystkim do kadry zarządzającej, dysponującej już bogatym doświadczeniem zawodowym i życiowym. W tym samym obszarze zajmuje się także doradztwem indywidualnym w ujęciu holistycznym (konsulting, coaching, mentoring). Regularnie współpracuje także z największą na świecie firmą outplacementową LHH DBM. Dariusz Użycki jest jednym z bardzo nielicznych konsultantów w Polsce jednocześnie pracujących we wszystkich kluczowych obszarach wspierania menedżerów (Executive Search, konsulting kariery, rozwój przywództwa, coaching/mentoring, Managerial Audit, Outplacement). Poza zawodowym i osobistym doświadczeniem, fundamentem prowadzonych zajęć są także własne oryginalne badania rynkowe (przeprowadzone samodzielnie lub we współpracy z partnerami, np. SGH, PwC, White & Case, ALK), dotyczące pozycjonowania menedżerów na rynku pracy, postaw i zachowań polskich menedżerów, ich samooceny, wypalenia zawodowego, sytuacji menedżerek w Polsce. Były one także przedmiotem szeregu publikacji w Harvard Business Review Polska oraz w Przeglądzie Corporate Governance. (d.uzycki1@upcpoczta.pl; Aktywny profil LinkedIn)

dr hab. Sławomir Winch, prof. SGH – socjolog, pracownik naukowo-dydaktyczny SGH w Warszawie. Trener zespołów firm produkcyjno-handlowo-usługowych w zakresie negocjacji, zarządzania zespołem regulacji konfliktów. Twórca wielu programów dydaktycznych realizowanych na studiach podyplomowych. Autor wielu publikacji, m.in., Substytuty przywództwa w przedsiębiorstwie, SGH, Warszawa 2016 oraz Negocjacje – jednostka, organizacja, kultura, Difin, Warszawa 2010.

Tarek El Zafarani - Psycholog społeczny, trener grupowy, wykładowca akademicki i coach. Przez ostatnie 20 lat pracował dla międzynarodowych korporacji, małych i średnich firm z polskim kapitałem, administracji państwowej oraz uczelni wyższych. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów rozwijających kompetencje osobiste, przywódcze i handlowe. Wiedzę trenerską i doświadczenie zdobywał podczas studiów na wydziale Społecznej Psychologii Międzykulturowej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, na Podyplomowych Studiach Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji oraz podczas 20 lat pracy z grupami o różnych profilach społecznych i zawodowych. W okresie pracy miał możliwość prowadzenia działań związanych z badaniami kultury organizacji oraz systemów motywacyjnych.  W pracy zawodowej stawia na otwartość na siebie i gotowość do wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje. Nieustannie pracuje nad rozwojem swoich umiejętności i kompetencji w gronie wybitnych specjalistów zespołu Wojciecha Eichelbergera IPSI. W wolnych chwilach pasjonat ciszy, jako ścieżki rozwoju człowieka. Obszary specjalizacji:
•    budowanie zespołów
•    zarządzanie zespołami
•    komunikacja w organizacji
•    motywowanie pracowników
•    budowanie długoterminowych relacji z klientami
•    zarządzanie zmianą
•    radzenie sobie ze stresem
•    inteligencja emocjonalna
Pracował między innymi dla:
Ikea, Diehl Controls, L’oreal, Sanofi, VitisPharm, PGNiG, Avon, SaurNeptun Gdańsk, Bosch, Danone, TVN, IBM i wielu innych.