Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Coachingu : Opinie
Podyplomowe Studia Coachingu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Opinie studentów i absolwentów

 

Opinie słuchaczy VIII edycji

Bardzo dobrze ułożony i przemyślany program, świetni prowadzący – dużo praktycznej wiedzy i ćwiczenia konkretnych umiejętności. Gdybym miała wybierać jeszcze raz na 100% wybrałabym tak samo 
– Anna Krawczyk

Jestem zadowolona ze studiów, zdecydowanie był to dobrze spędzony czas. Studia bazują głównie na praktyce, ucząc jak być coachem, jakie stosować narzędzia, jakie zadawać pytania. Wykładowcy głównie stanowili praktycy, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem. Dzięki wiedzy jaką zdobyłam i doświadczeniu, które uzyskałam w trakcie prowadzenia pierwszych samodzielnych sesji, stałam się pewniejsza siebie, pojawiła się również szansa zostania coachem wewnętrznym w firmie
– Aneta Kosztyła

Ze studiów jestem bardzo zadowolona, zajęcia prowadzone były w sposób ciekawy, zachęcający do aktywnego w nich uczestnictwa. Osoby prowadzące były bardzo kompetentne i zaangażowane w swoją pracę, chętnie dzieliły się swoja wiedza teoretyczna i praktyczną. Studia te mogłabym jeszcze kontynuować
– Iwona Jarzyńska

Świetne studia, świetni wykładowcy, super podejście do ludzi 
–  Mikołaj Wielgus

Bardzo dobre studia ogólnorozwojowe. Świetni wykładowcy i niesamowita atmosfera i kontakt z grupą. Z żalem kończę ten niesamowity rozdział w moim życiu, ale bogatsza o wiedzę o sobie i kilkoro nowych przyjaciół
– Agnieszka Kurkiewicz

Jestem zadowolony z przekazanej wiedzy oraz atmosfery jaka panowała w trakcie. Ocena pozytywna
– Wojciech Bogacki

Zakres wiedzy, organizacja studiów oraz warsztatowy charakter studiów pozwala rozwinąć nowe umiejętności
– Paweł Iwaniuk

Pozytywne. Rekomenduję wszystkim kierownikom
– Wojciech Peret

Świetnie zorganizowane, poruszana jest także tematyka przydatna w codziennej pracy menedżera
– Iwona Ciarka

Opinie słuchaczy VII edycji

Studia w bardzo znaczący sposób wpłynęły na mój samorozwój. Od zawsze byłam zainteresowana tematem, jednak pogłębianie go w interakcji z innymi daje bardzo wiele, otwiera umysł, pozwala na bieżąco weryfikować swoje oczekiwania i nastawienie. Jestem bardzo zadowolona ze studiów. Każdy wykładowca ma inną, ciekawą osobowość, stanowi odrębną inspirację. Udział w zajęciach dał mi sporo satysfakcji. 
– Agnieszka Mikołajewska

Studia poszerzyły wiedzę w zakresie coachingu. Ciekawe zajęcia, profesjonalni wykładowcy, przygotowanie do zajęć, dużo praktyki. 
– Danuta Langowska

Studia spowodowały zmianę podejścia do wielu aspektów życia. Pozbycie się wielu barier i ograniczeń. Odnalezienie innych ścieżek, które w znaczący sposób odbiegają od dotychczasowych. Poznanie technik i narzędzi, które można stosować na wielu płaszczyznach. Pozwoliły mi zrozumieć zmiany jakie we mnie zachodzą. 
– Agata Magdalena Trojanowska

Profesjonalna kadra, ciekawe zajęcia i dobra organizacja. Świetnym pomysłem jest prowadzenie 10 godzin sesji coachingowych podczas studiów.
– Tomasz Banasik

Mam nadzieje, że coaching, który miał być planem B na życie stanie się planem A. Bardzo pozytywna opinia o studiach, fantastyczne wspomnienia i cele na przyszłość.
– Katarzyna Pankiewicz

Studia oceniam bardzo wysoko zarówno program, jak i osoby prowadzące zajęcia. Nieszablonowe metody pracy wykładowców zachęciły mnie do dalszego zgłębiania tematu.
– Katarzyna Staniszewska 

Studia godne polecenia.
– Marta Krupińska-Lorenc

Dobrze zorganizowane i dobrane przedmioty, założenie samych studiów i położenie nacisku na kwestie praktyczne (Dobrze zorganizowane i dobrane przedmioty, założenie samych studiów i położenie nacisku na kwestie praktyczne (sesje coachingowe, raporty), dobrze dobrani prowadzący – głównie praktycy z doświadczeniem.
– Aneta Kubik

Dobre studia, dające bardzo szeroką wiedzę i umiejętności praktyczne. Zmieniają sposób myślenia o sobie, zmuszają do zadawania sobie trudnych pytań, otwierają perspektywę.
– Magdalena Włodarczyk

Przyjemnie spędzony czas. Dały mi dużo optymizmu. Bardzo dobra kadra wykładowców.
– Małgorzata Puchalska

Zaczęłam szukać nowej pracy, złożyłam kilka aplikacji. Czuję się dużo pewniej w tym, co robię.
– Barbara Dębska

Bardzo pozytywna ocena studiów, profesjonalni wykładowcy. Będę polecać innym.
– Marcin Kupczak

Chęć do działania, nowe pomysłu, nowe kontakty. Wiem jak poprowadzić sesję coachingową. Wzrosła moja pewność siebie, mam świadomość moich mocnych stron.
– Sylwia Żydak

Studia oceniam bardzo pozytywnie. Dobrze ułożony program. Świetni wykładowcy.
– Anna Jamiołowska-Glinka

Większa samoświadomość, lepsze słuchanie, postrzeganie innych. Cały czas zmiana się dokonuje.
– Michał Mierzyński

Nowe pomysły, narzędzia do wykorzystania w pracy. Cenne kontakty. Niesamowici ludzie jakich miałam okazję poznać.
– Aneta Borkowska

Ciekawie prowadzone zajęcia, z dużą dynamiką, ciekawe narzędzia i różnorodność reprezentowana przez wykładowców. Zdecydowana większość zajęć praktycznych przygotowujących do zawodu.
– M. Firozifam

SP Coachingu SGH w sposób jasny i klarowny wpłynęły na powiększenie mojego warsztatu pracy o nowe narzędzia, które z powodzeniem wykorzystuję w pracy zawodowej, jak również w życiu prywatnym.
– M. Koch-Wilk

Zajęcia z praktykami bardzo mi się podobały. Wiele praktycznych warsztatów, zamierzam wykorzystać w pracy.
– J. Furkałowski

Bardzo fajnie przygotowane i przeprowadzone studia. Polecam każdemu, kto chce poszerzyć jakość swojej pracy i swojego życia!
– U. Tkaczyk

Jest to dobrze zorganizowana podyplomówka, która prezentuje dużą różnorodność metody.
– M. Jóźwicki

Wysoki poziom, wykwalifikowana kadra, ciekawe zajęcia, dużo kluczowej wiedzy. Minusem jest tylko brak parkingu.
– A. Przednikowska

Bardzo ciekawe studia, mnóstwo interesujących przedmiotów, dobrze dobrana kadra. Najwięcej wyniosłam z zajęć prowadzonych przez praktyków w tej specjalności.
– K. Kożuchowska

Poza ogromną wiedza coachingową studia sprawiły, że przeżyłam ogromną przemianę wewnętrzną. Nabrałam dystansu i zupełnie zmieniłam perspektywę.
– M. Kubacka

Dzięki studiom poszerzyłem wiedzę z zakresu swoich zainteresowań coachingiem. Pozwoliło mi to również spojrzeć z innej perspektywy na wiele aspektów własnego życia. W pracy trenera podejście coachingowe ułatwia mi pracę i sprawia, że zadowolenie klientów jest dużo wyższe. Jestem usatysfakcjonowany poziomem i doborem zajęć
– Ł. Brończyk

Bardzo przydatne w życiu i rozwijające studia.
– A. Manakova

Program zajęć na studiach był interesujący i rozwojowy. Za duży plus uważam organizację i porządek podczas całego toku studiów.
– P. Ludwiczak

Bardzo dobrzy wykładowcy, zajęcia bardzo ciekawe, pełne ćwiczeń i praktycznych wskazówek. Okazja do poznania ciekawych i sympatycznych ludzi.
– I. Drabarek